Skocz do zawartości

RNS 510 aktualizacja


Kalkstein

Rekomendowane odpowiedzi

> Pojawiła się jakiś czas temu nowa mapa: V11 /8117/, soft 5270.

> Aktualizowaliście? Czy są duże zmiany?

Tutaj pewnie dowiesz się więcej na ten temat: http://gpsunderground.com/forum/car-navi-system/car-gps-systems/volkswagen-seat-skoda/

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tutaj pewnie dowiesz się więcej na ten temat ...

Dzięki, poczytałem i opinie są różne.

Ktoś z PL napisał o jakimś bugu z ostrzeżeniami na drogach więc raczej się wstrzymam bo szkoda mi psuć dobrze działającą navi.

No i 8 stówek uratowane.

BTW ale zagłębie piractwa icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki, poczytałem i opinie są różne.

Znam jeszcze jedno forum, ale coś chyba umarło: http://vwnavi.com .

> Ktoś z PL napisał o jakimś bugu z ostrzeżeniami na drogach więc raczej się wstrzymam bo szkoda mi

> psuć dobrze działającą navi.

Już nie czytam od jakiegoś czasu. Jaki bug? Ostrzeżeń głosowych, do czerwca (gdy przestałem z Golfa korzystać) nie było. A wizualne, jako POI, działały od zawsze poprawnie.

Którą masz mapę?

Który masz soft?

Jaką wersję hardware masz?

Ja miałem wersję "B" RNS510 i do końca ubiegłego roku aktualizowałem wszystkie nowe softy oraz mapy bez żadnych problemów.

> No i 8 stówek uratowane.

> BTW ale zagłębie piractwa

W końcu "podziemie". zlosnik.gif Korzystasz na własną odpowiedzialność. idea.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Np ostrzeżenia przed bramkami na autostradach i drogach krajowych których faktycznie nie ma

Ale to jest wgrywane dodatkowo jako POI. Moim zdaniem ziomal coś se powgrywał i panikuje. Bramek w standardzie nie widziałem do V11 East...

> 8048 West.

No to w miarę świeże. Tzn. w Warszawie pokazują wszystkie nowe drogi. Najnowsza to POW + połączenie do Alej Jerozolimskich. ok.gif

Ale ja bym wgrał na Twoim miejscu. Przecież można się cofnąć.

> H06, 5269.

No ja też ostatnie FW jakiego używałem to 5269. Ale wersji hardware nie sprawdzisz bez wyciągania radia-numer części jako ostatnią literkę zawiera wersję. Nie wiem nawet czy VCDSem odczytuje prawdziwie. Któraś tam aktualizacja FW zmieniała wyświetlany na ekranie numer części.

Tak nawiasem mówiąc, uważam nawigację RNS510 za najlepsze znane mi, wbudowane fabrycznie rozwiązanie. Teraz w Maździe mam TomTom. Jest dobry dlatego, że łatwo i tanio się go aktualizuje oraz ma usługi live (korki, radary, pogoda). Ale przyjemność i ergonomia używania daleko za RNS. Navi w BMW 5 z ubiegłego roku też mnie nie powaliła na kolana.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.