Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kalkstein

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Kalkstein

  1. Mam wersje sportpaket, adaptacyjny zawias i hamulce M ale nie wiem czy tam sa jakies konkretne zmiany w stosunku do standardu Patrzac na chory ciezar auta i szerokie gumy to powinien trzymac sie drogi jak przyklejony a tak wcale nie jest Oczywiscie przy tym krowsku to forester jest klasy compact Pierwszej zimy zglosilem problem i dostalem rade od opiekuna zeby jezdzic i nie pietrolic Auto ostatnio przeszlo tüv i wszystko jest w srodku zielonej skali ale powiedzial ze sporo userow marudzi na x5 Jeszcze raz podkresle, to wg naszych subiektywnych odczuc bmw prowadzi sie w kiepskich warunkach slabo, wyraznie gorzej od forestera Przez slabo rozumiem myszkowanie i wyrzucanie dupy na zakretach tapatalked
  2. Mysmy zdecydowali sie wtedy na 3gt bo miala kosmiczny rozstaw osi praktycznie jak 5 Do tego nizsza o 10tys € cena przy tym samym grubym wypasie W prowadzeniu byla jednak tak nerwowa ze zona bala sie w zimie jezdzic i przesiadla na forestera Zamienilem na X5 i nadal jezdzi sie co najmniej kiepsko i forester rzadzi tapatalked
  3. Faktycznie X5 jest utyte do przesady, moze to tez miec wplyw na trakcje Co prawda poprzednio mielismy trojke gt (f34) z xdrive i tez prowadzila sie tak sobie W trojke wsiedlismy po outbacku i to bylo rozczarowanie jak pracuje xdrive Moze, nie znam sie na tym, pisze jako uzytkownik Jak wyzej napisalem, poprzednia trojka tez nie byla rewelacyjna przy napedzie subaru Ech outback, tez mialem i o ile pamietam to prowadzil sie lepiej niz forester Mialem diesla i sie wystraszylem ze fiknie, moze niepotrzebnie Dlatego pisze ze X5 na sliskim jest dosc nerwowe co wielu osobom (np moim dziewczynom) nie odpowiada W tych samych warunkach forek jedzie lepiej tapatalked
  4. Potwierdzam, tak dokladnie uwazam W trudniejszych warunkach i przy wiekszej predkosci Forester idzie jak przyklejony a locha jest bardzo nerwowa Z gazem subaru elegancko zaciesnia skret a bmw wylatuje Mimo ze w subaru jest ten 'slabszy' naped bo tu siedzi skrzynia cvt Opony mam takie same pirelli scorpio a na lato conti Nawet dziewczyny na narty biora subaru bo czuja sie bezpieczniej a locha tylko dla szpanu pod knajpe tapatalked
  5. Forka zrobilem w Niemczech preparatami Krowna (zreszta w lakierni BMW) komplet czyli profile, drzwi, podloge, maski Dosc popularna marka ten Krown, trzy godziny zabawy, wzieli chyba 400€ Potem troche nakapalo w garazu i nawet specjalnie nie smierdzialo Po roku powtorzyli tylko podloge, powiedzieli ze nic sie nie dzieje Najslabiej wyglada lakier, wyglada jakby zona jezdzila po lesie tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  6. Ten Forester lepiej sie odpycha i ma lepszy naped niz moje X5 Po wolnym i IMO za duzym Outbacku to jest rakieta Nawet zona o niego dba bo trudno bedzie kupic cos lepszego @Raku Swietne auto do miasta, nowe eboxery maja rewelacyjne gadzety typu eye/sight Mielismy przez 1 dzien od dealera i bez zarzutu Niestety na szybkich drogach puchnie z braku mocy tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
  7. 6.6 kw tapatalked
  8. poszatkowaly okablowanie i uszkodzily jeden zespol paneli (4 szt) nie wiem co to za waluta 'jewro' bo ja mieszkam w strefie euro za calosc faktura na 19300 euro minus zwrot z gminy, umowa solarplus z eon tapatalked
  9. kuny przegryzly wszystkie kratki i wlazly pod dach co wydawalo nam sie niemozliwe nie dostalismy nic z ubezpieczenia bo w niemczech wlasciciel domu musi samodzielnie zabezpieczyc fotovoltaike od zwierzat naprawa kosztowala 6tys euro moge powiedziec ze na zielonym pradzie zostalem wyruchany na sucho bez mydla tapatalked
  10. znasz rok prod nr walu i przyczyne awarii? kobieta zatarla silnik w forku my14 pod hanoverem bo od nowosci nie wymienila oleju- wina subaru czy tuska 😂 tapatalked
  11. @TWENTIS zwracam ci uwage, ze o dieslu subaru najwiecej maja do powiedzenia ludzie ktorzy nigdy nie posiadali subaru 😂 w niemczech nie odnotowano awarii silnika z walem aa470 (480,550) mniej wiecej rok 2011 i pozniej btw na te silniki byla 5letnia gwarancja o padlinach po pieciu wlascicielach nie ma sensu dyskutowac a takie z reguly zjezdzaja do polski gdyby nie euro6 to zabralbym outbacka diesla z powrotem do niemiec bo to genialne auto bylo i wjechalo bez zadyszki tam, gzdie moje bmw xdrive sie totalnie zesralo @ppmarian jest takie aso subaru w dzierzoniowie do ktorego przyjezdza pol europy 😛 tapatalked
  12. co ty opowiadasz 🤣 minute po pierwszym odpaleniu auta po przegladzie centrala wie ile oleju spuszczono, ile wlano i jakie ma parametry tak samo w asb i w napedach przy xdrive i ta wiedza nie pochodzi z komputera w serwisie jedynym utrudnieniem jest przekonanie konsjerza zeby wymienial oleje i filtry co 15kkm ale nawet w niemczech do zalatwienia bezproblemowo tapatalked
  13. Kalkstein odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    prosze http://www.bbc.com/sport/formula1/40625816 tapatalked
  14. Kalkstein odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    w studio f1 na rtl powiedzieli sich auf rennen nicht kubica skupmy sie na wyscigu a nie na kubicy potwierdzili ze odzyskal licencje i ze (podobno) alonso zartowal bye bye palmer dla renowki efekt promo jest ogromny tapatalked
  15. Kalkstein odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
  16. wrocilem z nieudanego odbioru nowego sportsvana (tylko jako kierowca) w niezlej wersji 150 koni diesel z dsg vw chyba nadal ma fest problemy logistyczne zamiast malej wlozyli duze navi za to zamiast srebrnych relingow sa czarne i kola 16 zamiast 17 specyfikacja zgodna z vin ale nie z zamowieniem i teraz siedza i patrza na siebie mocno wkurzeni tapatalked
  17. slowo daje, 10 proc bez jojczenia, zakup 1 sztuki na dg pare razy prowadzilem i jest o kilka lat z przodu od skody automat nie zmulony i mocy nie brakuje zaskakujaco fajne i dobrze zrobione auto moja fabryka uciekla od skody we flocie spora usterkowosc i grzechot w srodku po pol roku eksploatacji nie bardzo rozumiem fenomen skody - materialy i wykonanie bardzo slabe na 100 proc nie jest to ani audi ani fauwej co by nie mowili Wytaptane
  18. nie wyglupiaj sie z tym badziewiem od skody - przeciez chciales automat bralismy do firmy nowe astry kombi 150 koni z automatem metalik alusy pakiet biznes plus katalogowo 88 z tego minus 10 proc jak psu zupa ceny flotowej nie podam bo padniesz Wytaptane
  19. brak navi, asb, pelnych ledow nawet nasze flotowe highlajny to maja wiec dziwna konfiguracja duzy plus za szyber i fotele Wytaptane
  20. mam outbacka rugged edition przeswit 21 cm z samopoziomowaniem przejechal poligon w walczu wiec zle nie jest tylko ten diesel Wytaptane
  21. #polskezbaw moze sie od ciebie kotoodwracajstwa uczyc btw zalosne zatem eot Wytaptane
  22. a czego dotyczylo? zacytuje calosc, zebys dalej nie macil twoje slowa wytluscilem wcale tak nie jest jest tak, jak zdecydowalo mf w odpowiedzi na interpelacje. od tej odpowiedzi wszystkie poprzednie interpretacje dyrektorow izb skarbowych ulegaja zmianie na korzysc podatnika. kropka Wytaptane
  23. ludzie - znowu 'chyba' przeczytaj wyzej Wytaptane
  24. od szwagra czy od jego kobity? nie powielaj bzdur tylko przeczytaj odpowiedz ministerstwa finansow na interpelacje nr 30892 Wytaptane

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.