Zawartość dodana przez Kalkstein
-
Prawda o "dołączanych" napędach 4x4 / 4WD / AWD
Mam wersje sportpaket, adaptacyjny zawias i hamulce M ale nie wiem czy tam sa jakies konkretne zmiany w stosunku do standardu Patrzac na chory ciezar auta i szerokie gumy to powinien trzymac sie drogi jak przyklejony a tak wcale nie jest Oczywiscie przy tym krowsku to forester jest klasy compact Pierwszej zimy zglosilem problem i dostalem rade od opiekuna zeby jezdzic i nie pietrolic Auto ostatnio przeszlo tüv i wszystko jest w srodku zielonej skali ale powiedzial ze sporo userow marudzi na x5 Jeszcze raz podkresle, to wg naszych subiektywnych odczuc bmw prowadzi sie w kiepskich warunkach slabo, wyraznie gorzej od forestera Przez slabo rozumiem myszkowanie i wyrzucanie dupy na zakretach tapatalked
-
Prawda o "dołączanych" napędach 4x4 / 4WD / AWD
G05 tapatalked
-
Prawda o "dołączanych" napędach 4x4 / 4WD / AWD
Mysmy zdecydowali sie wtedy na 3gt bo miala kosmiczny rozstaw osi praktycznie jak 5 Do tego nizsza o 10tys € cena przy tym samym grubym wypasie W prowadzeniu byla jednak tak nerwowa ze zona bala sie w zimie jezdzic i przesiadla na forestera Zamienilem na X5 i nadal jezdzi sie co najmniej kiepsko i forester rzadzi tapatalked
-
Prawda o "dołączanych" napędach 4x4 / 4WD / AWD
Faktycznie X5 jest utyte do przesady, moze to tez miec wplyw na trakcje Co prawda poprzednio mielismy trojke gt (f34) z xdrive i tez prowadzila sie tak sobie W trojke wsiedlismy po outbacku i to bylo rozczarowanie jak pracuje xdrive Moze, nie znam sie na tym, pisze jako uzytkownik Jak wyzej napisalem, poprzednia trojka tez nie byla rewelacyjna przy napedzie subaru Ech outback, tez mialem i o ile pamietam to prowadzil sie lepiej niz forester Mialem diesla i sie wystraszylem ze fiknie, moze niepotrzebnie Dlatego pisze ze X5 na sliskim jest dosc nerwowe co wielu osobom (np moim dziewczynom) nie odpowiada W tych samych warunkach forek jedzie lepiej tapatalked
-
Prawda o "dołączanych" napędach 4x4 / 4WD / AWD
Potwierdzam, tak dokladnie uwazam W trudniejszych warunkach i przy wiekszej predkosci Forester idzie jak przyklejony a locha jest bardzo nerwowa Z gazem subaru elegancko zaciesnia skret a bmw wylatuje Mimo ze w subaru jest ten 'slabszy' naped bo tu siedzi skrzynia cvt Opony mam takie same pirelli scorpio a na lato conti Nawet dziewczyny na narty biora subaru bo czuja sie bezpieczniej a locha tylko dla szpanu pod knajpe tapatalked
-
Co myślicie na temat Subaru Forester 150 KM e-Boxer ?
Forka zrobilem w Niemczech preparatami Krowna (zreszta w lakierni BMW) komplet czyli profile, drzwi, podloge, maski Dosc popularna marka ten Krown, trzy godziny zabawy, wzieli chyba 400€ Potem troche nakapalo w garazu i nawet specjalnie nie smierdzialo Po roku powtorzyli tylko podloge, powiedzieli ze nic sie nie dzieje Najslabiej wyglada lakier, wyglada jakby zona jezdzila po lesie tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
-
Co myślicie na temat Subaru Forester 150 KM e-Boxer ?
Ten Forester lepiej sie odpycha i ma lepszy naped niz moje X5 Po wolnym i IMO za duzym Outbacku to jest rakieta Nawet zona o niego dba bo trudno bedzie kupic cos lepszego @Raku Swietne auto do miasta, nowe eboxery maja rewelacyjne gadzety typu eye/sight Mielismy przez 1 dzien od dealera i bez zarzutu Niestety na szybkich drogach puchnie z braku mocy tapatalked verstuurd vanaf mijn iphone
-
Kolektory fotowoltaiczne
6.6 kw tapatalked
-
Kolektory fotowoltaiczne
poszatkowaly okablowanie i uszkodzily jeden zespol paneli (4 szt) nie wiem co to za waluta 'jewro' bo ja mieszkam w strefie euro za calosc faktura na 19300 euro minus zwrot z gminy, umowa solarplus z eon tapatalked
-
Kolektory fotowoltaiczne
kuny przegryzly wszystkie kratki i wlazly pod dach co wydawalo nam sie niemozliwe nie dostalismy nic z ubezpieczenia bo w niemczech wlasciciel domu musi samodzielnie zabezpieczyc fotovoltaike od zwierzat naprawa kosztowala 6tys euro moge powiedziec ze na zielonym pradzie zostalem wyruchany na sucho bez mydla tapatalked
-
Do znawców diesla subaru
znasz rok prod nr walu i przyczyne awarii? kobieta zatarla silnik w forku my14 pod hanoverem bo od nowosci nie wymienila oleju- wina subaru czy tuska 😂 tapatalked
-
Do znawców diesla subaru
@TWENTIS zwracam ci uwage, ze o dieslu subaru najwiecej maja do powiedzenia ludzie ktorzy nigdy nie posiadali subaru 😂 w niemczech nie odnotowano awarii silnika z walem aa470 (480,550) mniej wiecej rok 2011 i pozniej btw na te silniki byla 5letnia gwarancja o padlinach po pieciu wlascicielach nie ma sensu dyskutowac a takie z reguly zjezdzaja do polski gdyby nie euro6 to zabralbym outbacka diesla z powrotem do niemiec bo to genialne auto bylo i wjechalo bez zadyszki tam, gzdie moje bmw xdrive sie totalnie zesralo @ppmarian jest takie aso subaru w dzierzoniowie do ktorego przyjezdza pol europy 😛 tapatalked
-
VW Golf 1.0 TSI. Po 2000km
co ty opowiadasz 🤣 minute po pierwszym odpaleniu auta po przegladzie centrala wie ile oleju spuszczono, ile wlano i jakie ma parametry tak samo w asb i w napedach przy xdrive i ta wiedza nie pochodzi z komputera w serwisie jedynym utrudnieniem jest przekonanie konsjerza zeby wymienial oleje i filtry co 15kkm ale nawet w niemczech do zalatwienia bezproblemowo tapatalked
-
Kubica na tory!
prosze http://www.bbc.com/sport/formula1/40625816 tapatalked
-
Kubica na tory!
w studio f1 na rtl powiedzieli sich auf rennen nicht kubica skupmy sie na wyscigu a nie na kubicy potwierdzili ze odzyskal licencje i ze (podobno) alonso zartowal bye bye palmer dla renowki efekt promo jest ogromny tapatalked
-
Kubica na tory!
- Sportsvan i reszta im wiecej czasu tym wiecej myslenia
wrocilem z nieudanego odbioru nowego sportsvana (tylko jako kierowca) w niezlej wersji 150 koni diesel z dsg vw chyba nadal ma fest problemy logistyczne zamiast malej wlozyli duze navi za to zamiast srebrnych relingow sa czarne i kola 16 zamiast 17 specyfikacja zgodna z vin ale nie z zamowieniem i teraz siedza i patrza na siebie mocno wkurzeni tapatalked- Co kupić, gwarancja, automat, 70kpln
slowo daje, 10 proc bez jojczenia, zakup 1 sztuki na dg pare razy prowadzilem i jest o kilka lat z przodu od skody automat nie zmulony i mocy nie brakuje zaskakujaco fajne i dobrze zrobione auto moja fabryka uciekla od skody we flocie spora usterkowosc i grzechot w srodku po pol roku eksploatacji nie bardzo rozumiem fenomen skody - materialy i wykonanie bardzo slabe na 100 proc nie jest to ani audi ani fauwej co by nie mowili Wytaptane- Co kupić, gwarancja, automat, 70kpln
nie wyglupiaj sie z tym badziewiem od skody - przeciez chciales automat bralismy do firmy nowe astry kombi 150 koni z automatem metalik alusy pakiet biznes plus katalogowo 88 z tego minus 10 proc jak psu zupa ceny flotowej nie podam bo padniesz Wytaptane- Auto do oceny
brak navi, asb, pelnych ledow nawet nasze flotowe highlajny to maja wiec dziwna konfiguracja duzy plus za szyber i fotele Wytaptane- Mercedes Allroad Cross Country Alltrack Quatro - Paris Motor Show
mam outbacka rugged edition przeswit 21 cm z samopoziomowaniem przejechal poligon w walczu wiec zle nie jest tylko ten diesel Wytaptane- Koszty firmy na siłę - opłaca się?
- Koszty firmy na siłę - opłaca się?
a czego dotyczylo? zacytuje calosc, zebys dalej nie macil twoje slowa wytluscilem wcale tak nie jest jest tak, jak zdecydowalo mf w odpowiedzi na interpelacje. od tej odpowiedzi wszystkie poprzednie interpretacje dyrektorow izb skarbowych ulegaja zmianie na korzysc podatnika. kropka Wytaptane- Koszty firmy na siłę - opłaca się?
- Koszty firmy na siłę - opłaca się?
- Sportsvan i reszta im wiecej czasu tym wiecej myslenia
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.