Skocz do zawartości

[H] Malowanie plastidipem...


saper1985

Rekomendowane odpowiedzi

> Ktoś malował plastidipem takie elementy jak grill, tylna blenda, felgi itp. Może ktoś ma jakieś

> fotki i wskazówki. Z góry dzięki. Najlepiej czarny mat

Mój brat pomalował felgi w espero. Na 4 felgi zużył niecałe dwie puszki sprayu. Jeśli planujesz jakieś odcięcia to z tego co się dowiedziałem nie da się ich zrobić bo ta masa zastyga niemal od razu.

Wygląda to nawet nieźle. Mówił, że wytrzymuje mycie myjką ciśnieniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój brat pomalował felgi w espero. Na 4 felgi zużył niecałe dwie puszki sprayu. Jeśli planujesz

> jakieś odcięcia to z tego co się dowiedziałem nie da się ich zrobić bo ta masa zastyga niemal

> od razu.

> Wygląda to nawet nieźle. Mówił, że wytrzymuje mycie myjką ciśnieniową.

Oki a masz jakieś fotencje tego espero na tych felach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli planujesz

> jakieś odcięcia to z tego co się dowiedziałem nie da się ich zrobić bo ta masa zastyga niemal

> od razu.

hmm hmm.gif to ciekawe co piszesz, bo Plastidip na swojej stronie ma wrzucony film na youtube z którego wynika, że można robić odcięcia za pomocą taśmy malarskiej.

Dla mnie jest to o tyle ważne, że poważnie zastanawiałem się nad kupieniem plastidipa do pokrycia listw drzwi i wstawek na zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmm to ciekawe co piszesz, bo Plastidip na swojej stronie ma wrzucony film na youtube z którego

> wynika, że można robić odcięcia za pomocą taśmy malarskiej.

> Dla mnie jest to o tyle ważne, że poważnie zastanawiałem się nad kupieniem plastidipa do pokrycia

> listw drzwi i wstawek na zderzaku.

Młody robił.. ja nie widziałem tego. Mówił, że chciał zrobić odcięcia i przy zrywaniu taśmy cała ta guma odrywała się od podłoża.

Fotek nie mam ale wygląda nieźle:) - odpowiadam tu żeby nie pisać drugiego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Młody robił.. ja nie widziałem tego. Mówił, że chciał zrobić odcięcia i przy zrywaniu taśmy cała ta

> guma odrywała się od podłoża.

> Fotek nie mam ale wygląda nieźle:) - odpowiadam tu żeby nie pisać drugiego posta.

ale był to oryginalny plastidip? czy jakas tandetna podrobka? bo na YT itp. wszedzie widze zze bez problemu jest odciecie np. za pomoca tasmy malarskiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale był to oryginalny plastidip? czy jakas tandetna podrobka? bo na YT itp. wszedzie widze zze bez

> problemu jest odciecie np. za pomoca tasmy malarskiej...

Słuchaj, nie wiem.. widujemy się rzadko i akurat spotkaliśmy się w zeszłym tygodniu i pokazał efekty pracy. To, co usłyszałem od niego, napisałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.