Skocz do zawartości

Potrzebna pomoc - krew


Blue_JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was prośbę jeżeli ktoś chciałby i miały taką możliwość i mieszka w okolicy Wawy, to potrzebna jest krew dla motocyklistki (miała wypadek we wtorek), która w stanie krytycznym leży w szpitalu bielańskim.

Szczegóły na stronie w komentarzach pod artykułem KLIK

PS

Niezwykle sympatyczna i miła dziewczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam do Was prośbę jeżeli ktoś chciałby i miały taką możliwość i mieszka w okolicy Wawy, to

> potrzebna jest krew dla motocyklistki (miała wypadek we wtorek), która w stanie krytycznym

> leży w szpitalu bielańskim.

> Szczegóły na stronie w komentarzach pod artykułem KLIK

> PS

> Niezwykle sympatyczna i miła dziewczyna.

Przejeżdżałem obok tego miejsca jak już wsadzali kierowce motocykla do karetki. Niestety krwi nie oddam bo oddawałem 3 października. oslabiony.gif

A tak BTW to co się w ogóle stało? Bo jakos tak nie mogę sobie wyobrazić tej sytuacji... Opel skierowany w stronę kasprzaka jakby skręcał w lewo z krzyżanowskiego. Motocykl na środku, jakby jechał z Płockiej w kierunku Krzyżanowskiego, kierowca motocykla na przejściu dla pieszych na Kasprzaka, ale przy takim założeniu kierunku jazdy kierowca leżał by raczej w okolicy Krzyżanowskiego ... Ktoś coś więcej wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam do Was prośbę jeżeli ktoś chciałby i miały taką możliwość i mieszka w okolicy Wawy, to

> potrzebna jest krew dla motocyklistki (miała wypadek we wtorek), która w stanie krytycznym

> leży w szpitalu bielańskim.

> Szczegóły na stronie w komentarzach pod artykułem KLIK

> PS

> Niezwykle sympatyczna i miła dziewczyna.

można oddać gdziekolwiek

trzeba tylko podczas rejestracji powiedzieć dla kogo jest krew i ewentualnie w jakim szpitalu poszkodowany się znajduje

grupa nie jest ważna, wymienią ją na odpowiednią między placówkami

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przejeżdżałem obok tego miejsca jak już wsadzali kierowce motocykla do karetki. Niestety krwi nie

> oddam bo oddawałem 3 października.

> A tak BTW to co się w ogóle stało? Bo jakos tak nie mogę sobie wyobrazić tej sytuacji... Opel

> skierowany w stronę kasprzaka jakby skręcał w lewo z krzyżanowskiego. Motocykl na środku,

> jakby jechał z Płockiej w kierunku Krzyżanowskiego, kierowca motocykla na przejściu dla

> pieszych na Kasprzaka, ale przy takim założeniu kierunku jazdy kierowca leżał by raczej w

> okolicy Krzyżanowskiego ... Ktoś coś więcej wie?

niestety Diana zmarła wczoraj wieczorem. Z tego co się dowiedziałem od jej rodziny to opel skręcał w lewo zajeżdżając jej drogę (ona jechała prosto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frown.gif

"Dla tych, którym szybciej serce bije, gdy suną gromadą,

dla tych, którzy dla swej pasji życie na szali kładą,

dla tych, co do kresu wędrówki swej już dzisiaj nie dojadą,

dla tych, którzy dziś pędzą niebieską autostradą

Dla tych piszę ten wiersz i o nich wciąż myślę w modlitwach

by Najwyższy Jeździec na ulicznych chronił ich gonitwach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.