Skocz do zawartości

Listopad - początek zimy!


Swiko

Rekomendowane odpowiedzi

> Ekipą po kasę to wpadniemy jutro koło południa, a nie będziemy do weekendu czekać.

Dobra, Tico dostaniesz w rozliczeniu i dychę na myjnię. ok.gif

> Kryśka mówiła że w weekend jest u Ciebie i podobno masz iść do galerii kupić jej jeansy.

Majtki widziałem w jakim stanie były. Spodnie też jej podarłeś? icon_eek.gif

Bidula. Sprzedasz Tico i jakoś ją ustawisz w tym obcym dla niej kraju zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tym złomem nawet do domu bym nie dojechał.

Nie przesadzaj, 1000km albo więcej zrobiłeś i jakoś dojechałeś.

> Łysy dzisiaj sobie baseballa wystrugał i jutro to ty będziesz inaczej śpiewał.

Chlebem, solą i Lubuskim was przywitam i ugoszczę. 20.GIF

Kryśkę weź. Jakieś ciuchy robocze tu mam to jej dam i będziesz miał co rwać. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzaj, 1000km albo więcej zrobiłeś i jakoś dojechałeś.

> Chlebem, solą i Lubuskim was przywitam i ugoszczę.

> Kryśkę weź. Jakieś ciuchy robocze tu mam to jej dam i będziesz miał co rwać.

tom111 wyłaź z tej fabryki ile można czekać na parkingu, łysy już zmarzł rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Nie bądź faja i wyjdź przed fabrykę tuk.giftuk.giftuk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tom111 wyłaź z tej fabryki ile można czekać na parkingu, łysy już zmarzł

> Nie bądź faja i wyjdź przed fabrykę

Byłem przed bramą z pełną skrzynką, ale tam stał tylko jakiś trzęsący się łysy dziadek old.gif i podpierał się wystruganym kijaszkiem. Dałem mu jedno piwo i sobie poszedł niewiem.gif

Nic to sam będę musiał resztę wypić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem przed bramą z pełną skrzynką, ale tam stał tylko jakiś trzęsący się łysy dziadek i podpierał

> się wystruganym kijaszkiem. Dałem mu jedno piwo i sobie poszedł

> Nic to sam będę musiał resztę wypić

Łysy mówił że wyszedł jakiś wydygany gościu ze zgrzewką browarów i dał jednego jakiemuś dziadkowi. Jak łysy wysiadł ze swojego Pejtona V10 TDI i jak go zobaczyłeś to żeś zostawił te browaru i uciekłeś. facepalm%5B1%5D.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Łysy mówił że wyszedł jakiś wydygany gościu ze zgrzewką browarów i dał jednego jakiemuś dziadkowi.

> Jak łysy wysiadł ze swojego Pejtona V10 TDI i jak go zobaczyłeś to żeś zostawił te browaru i

> uciekłeś.

To to był łysy??? W życiu bym się nie domyślił. Z tym pejtonem to masz na myśli to, że Croma to taki pejton wśród Fiatów? Wszystko zrozumiem, ale żeby wysyłać dzieciaka po kasę i furę facepalm%5B1%5D.gif

Sam się bałeś? Trzeba było wyjść z Cromy, a nie się chować.

Zenek co na bramie siedzi, cyknął fotę łysemu.

288078600-407844496_jestem_lysy.jpg

Rozumiem że to Twój, bo się wystraszyłem, że znowu jakiś bachor będzie mi wmawiał że jestem jego ojcem panic.gif

post-47069-14352527225327_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem podziękować koledze za spotkanie ( mini spot bo mini cool.gif ale było ok.gif może kiedyś się uda więcej cromek uzbierać ) zdjęcia mam podobne 270751858-jezyk.gif zaraz przegląd zrobię, jakby zabrakło do kalendarza to możemy udostępnić nasze ''podwójne'' biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, chciałem podziękować koledze za spotkanie ( mini spot bo mini ale było może kiedyś się

> uda więcej cromek uzbierać ) zdjęcia mam podobne zaraz przegląd zrobię, jakby zabrakło do

> kalendarza to możemy udostępnić nasze ''podwójne''

Jak zabraknie do kalendarza to Kryśka jest pierwsza w kolejce. rotfl.gifrotfl.gifrotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, chciałem podziękować koledze za spotkanie ( mini spot bo mini ale było może kiedyś się

> uda więcej cromek uzbierać ) zdjęcia mam podobne zaraz przegląd zrobię, jakby zabrakło do

> kalendarza to możemy udostępnić nasze ''podwójne''

Też bardzo dziękuję i życzę powodzenia za miesiąc ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.