Skocz do zawartości

Evanda - kierownica


MarcinekNu2

Rekomendowane odpowiedzi

Niepokoi (pojęcie względne) mnie kierownica w mojej Evandzie, nigdzie takiej nie widziałem. Chodzi mi o typ skóry, nigdzie nie widziałem takiej dziurkowanej. Czyżby niestety obszywana była? Po środku jakoś zużycia nie widać (poza włącznikiem świateł - wytarty piktogram, reszta jak nowa w tym była folia wokół gałki klimatronika, plastiki też nie rozbierane na 99,9%).

7790b65ff36e.jpg

a637d39fadcf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wymieniona skóra, szwy też nie są oryginalne... to niestety sugeruje znacznie większy przebieg auta. Zadzwoń do ASO w Gliwicach ładnie poproś to po Vinie sprawdzą przebieg na zachodzie bo mają taką możliwość. Mi sprawdzali Epicę, która miała niby 120 tyś a 2 lata wcześniej w Niemczech 200..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji nasunęła mi się jedna refleksja. Nawet jakbym chciał kupić teraz inną Evandę to nie mam z czego wybrać.

Jedyna która wydawała mi się warta uwagi to ta: http://otomoto.pl/chevrolet-evanda-fabryczny-stan-skora-alu-klimatr-gwaran-C34641851.html ale dzwoniłem za nią wcześniej i powiedzieli, ze sprzedana. Nie wiem po co wisi ciągle na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przy okazji nasunęła mi się jedna refleksja. Nawet jakbym chciał kupić teraz inną Evandę to nie

> mam z czego wybrać.

> Jedyna która wydawała mi się warta uwagi to ta:

> http://otomoto.pl/chevrolet-evanda-fabryczny-stan-skora-alu-klimatr-gwaran-C34641851.html ale

> dzwoniłem za nią wcześniej i powiedzieli, ze sprzedana. Nie wiem po co wisi ciągle na Allegro.

A może ktoś ją uszkodził mechanicznie - jest delikatna i wtedy wymienił. Oryginał jest sporo ładniejszy i ma czarną nitkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> . to niestety sugeruje znacznie większy przebieg

Nie do końca bym się z tym zgadzał. Moja Evka ma tylko 125 tyś. km, a jest to przebieg pewny, bo auto kupione w salonie w Ełku i kolejny właściciel też był z Ełku i o ile nie wszystkie naprawy były robione w serwisie, to olej i przegląd był tam co roku od kupna, więc jako tako przebieg mam udokumentowany. Mimo niewielkiego przebiegu moja kierownica wygląda tak:

eb12917e5c24.jpg

W dolnej części ma liczne uszkodzenia mechaniczne, a w górnej przetarcia. Nie wiem czy tak było zawsze czy tylko w pierwszym okresie produkcji, ale skóra do obszycia kierownicy w evandzie jest słabej jakości. Poza tym mi taka obszyta kierownica się bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki

> A przy okazji, zegary masz takie oryginalne? Bo widziałem tylko takie w wersji z automatem.

Tak, zegary oryginalne. Początkowo jak oglądałem auto też mnie to zastanawiało i podejrzewałem, ze amator wiejskiego tuningu maczał tu palce. W serwisie uspokoili mnie mówiąc, że z tego co pamiętają to wszystkie trzy evandy smile.gif sprzedane w Ełku miały takie zegary. Może taka partia trafiła się na ten region.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.