Skocz do zawartości

Lewa wycieraczka Fluence / może MegIII też


alkor

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdźcie jak macie u siebie założone lewe ramię wycieraczki. U mnie było o jeden ząbek za nisko i w stanie spoczynku wycieraczka wjeżdżała na dolną uszczelkę szyby. W położeniu pionowym (do góry i na mokro) była lekko odchylona jakby nie dojeżdżała do końca.

Przesunąłem ramię o jeden ząbek do góry na wielowypuście i jest ok.

Fabrycznie tak montują? Przecież od tego psuje się pióro leżąc nie na szybie tylko na uszczelce.

Piszę dlatego, że to samo zobaczyłem przy okazji w dwóch innych Flu (tych przed liftem) na parkingu. Wycieraczkę która wjechała na dolną uszczelkę.

Może inne (wszystkie?) Fluence czy MIII tak mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdźcie jak macie u siebie założone lewe ramię wycieraczki. U mnie było o jeden ząbek za nisko i

> w stanie spoczynku wycieraczka wjeżdżała na dolną uszczelkę szyby. W położeniu pionowym (do

> góry i na mokro) była lekko odchylona jakby nie dojeżdżała do końca.

> Przesunąłem ramię o jeden ząbek do góry na wielowypuście i jest ok.

> Fabrycznie tak montują? Przecież od tego psuje się pióro leżąc nie na szybie tylko na uszczelce.

> Piszę dlatego, że to samo zobaczyłem przy okazji w dwóch innych Flu (tych przed liftem) na

> parkingu. Wycieraczkę która wjechała na dolną uszczelkę.

> Może inne (wszystkie?) Fluence czy MIII tak mają?

Każda fabryczna szyba przednia ma oznaczenie spoczynkowe piór wycieraczek oznaczane jakoś tak:

-----ooo------ooo-----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Każda fabryczna szyba przednia ma oznaczenie spoczynkowe piór wycieraczek oznaczane jakoś tak:

> -----ooo------ooo-----

Hmm, widziałem kiedyś na którejś szybie takie kółka jednak we Flu nie znalazłem. Ale nie chciało mi się szyby czyścić zlosnik.gif

W każdym razie załączam fotkę (tak jak jest teraz):

288061003-20141117_183428_1.jpg

Na uszczelce widać ślad wytarty przez pióro (do połowy przetłoczenia).

post-32829-14352527046831_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, widziałem kiedyś na którejś szybie takie kółka jednak we Flu nie znalazłem. Ale nie chciało mi

> się szyby czyścić

> W każdym razie załączam fotkę (tak jak jest teraz):

> Na uszczelce widać ślad wytarty przez pióro (do połowy przetłoczenia).

W cytrynie mam oznaczenia i na przedniej i na tylnej, ba na przedniej są nawet dwa, kontynentalny i wyspiarski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.