Skocz do zawartości

Mazda 1.6 120KM vs 160KM


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie ma danych, ale poniżej przykład fiesty, która bije w sprincie ceeda, ale w elastyczności

> wyglada to już inaczej. Pewnie kwestia zestopniowania skrzyni biegów...

> Np. Fiest ST 6.9s do 100

> Elastyczność 60-100 5.2s. 4 bieg

> 80-120 9s. 6 bieg

> Cee'd. 7.7 do 100

> 60-100 5,4 4 bieg

> 80-120 8,8 6 bieg

Nie miałem danych ceeda. Jeśli tak to wygląda to Giulietta na 5 biegu robi 80-120 w tym samym czasie co Ceed na 6.

Wychodziłoby, że znalazły się te konie Kii:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jezdzilem starym przed FL nowego widzialem w srodku i wreszcie jest ok.

> Dodatkowo silnik 150KM robisz z palcem w nosie na 200

Ciekawe jak ten nowe silniki 1.5 Ecoboost spisują się w porównaniu ze starymi 1.6. Jeśli chodzi o odczucia i spalanie. Ja jeździłem też tym przed FL, 1.6 150KM i jakoś nie czułem tych 150KM. Miałem wrażenie, że jeździ podobnie jak mój T-Jet 120KM. Leon 1.4 122KM wydał mi się bardziej dynamiczny. Oczywiście to mogą być tylko odczucia wynikające z przebiegu momentu, masy auta itd, ale ja właśnie chcę samochód, którym mi dostarcza miłych odczuć w rzeczywistości, a mało mnie interesuje co ma na papierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe jak ten nowe silniki 1.5 Ecoboost spisują się w porównaniu ze starymi 1.6. Jeśli chodzi o

> odczucia i spalanie. Ja jeździłem też tym przed FL, 1.6 150KM i jakoś nie czułem tych 150KM.

> Miałem wrażenie, że jeździ podobnie jak mój T-Jet 120KM. Leon 1.4 122KM wydał mi się bardziej

> dynamiczny. Oczywiście to mogą być tylko odczucia wynikające z przebiegu momentu, masy auta

> itd, ale ja właśnie chcę samochód, którym mi dostarcza miłych odczuć w rzeczywistości, a mało

> mnie interesuje co ma na papierze

Ja czytalem, ze jest 1.5 ze wzgledu na przepisy podatkowe. Pewnie dodatkowo cos tam zmienili. Mnie troche srodek leona odstrasza, zwlaszcza ta czesc z wyswietlaczem i ogolne wrazanie tandety. Ten 1.6 przyjemnie jezdzi. Narazie wysokie ceny zobaczymy w przyszlym roku. Choc w tej chwili serce podpowiada bierz mazde sedan. Troche sie bagaznika boje bo dosc waski otwor jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja czytalem, ze jest 1.5 ze wzgledu na przepisy podatkowe. Pewnie dodatkowo cos tam zmienili. Mnie

> troche srodek leona odstrasza, zwlaszcza ta czesc z wyswietlaczem i ogolne wrazanie tandety.

> Ten 1.6 przyjemnie jezdzi. Narazie wysokie ceny zobaczymy w przyszlym roku. Choc w tej chwili

> serce podpowiada bierz mazde sedan. Troche sie bagaznika boje bo dosc waski otwor jest.

widzę, że kupujesz tak jak ja, na zasadzie "zobaczymy w przyszłym roku" hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.