Skocz do zawartości

C4 1.6 HDi i brak pewnej rury pod maską


yarq_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ja całkiem po sąsiedzku i w imieniu mojej siostry, która posiada C4 1.6 HDi z 2006 roku.

Właśnie dzwoniła zapłakana że brakuje jej jakiejś rury pod maską i że musi pilnie to naprawić. Nie wiem ile tak jeździła ;-).

Poszukałem sobie w internecie i wychodzi że brakuje rury zaznaczonej na czerwono. Domyślam się że to jakaś rura od dolotu powietrza. Załączam zdjęcie poniżej.

hdi_s.jpg

Cóż to jest i czy może ma ktoś na sprzedaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest to rura łącząca filtr powietrza z wlotem/chwytem

> powietrza. Kupić trzeba ale bez paniki nic nie powinno się

> stać bo to jest połączenie przed filtrem.

Okej. Dzięki wielkie za info, a pytanie jeszcze czy w tej rurce jest przypadkiem przepływomierz i czy nie powinien być gdzieś podłączony, czy może montowany jest w innym miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Okej. Dzięki wielkie za info, a pytanie jeszcze czy w tej rurce jest przypadkiem przepływomierz i

> czy nie powinien być gdzieś podłączony, czy może montowany jest w innym miejscu?

na następnym odcinku rury, a w zasadzie za filtrem dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Cześć. Ja całkiem po sąsiedzku i w imieniu mojej siostry, która posiada C4 1.6 HDi z 2006 roku.

> Właśnie dzwoniła zapłakana że brakuje jej jakiejś rury pod maską i że musi pilnie to naprawić. Nie

> wiem ile tak jeździła ;-).

> Poszukałem sobie w internecie i wychodzi że brakuje rury zaznaczonej na czerwono. Domyślam się że

> to jakaś rura od dolotu powietrza. Załączam zdjęcie poniżej.

> Cóż to jest i czy może ma ktoś na sprzedaż?

Na zdjęciu brakuje Ci 2 rur smile.gif

Ten odcinek który zaznaczyłeś - stanowi całość do kupienia z tym co masz (9) i drugi z chwytakiem powietrza (7).

W załączeniu rycina z Citroen.service

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na zdjęciu brakuje Ci 2 rur

> Ten odcinek który zaznaczyłeś - stanowi całość do kupienia z tym co masz (9) i drugi z chwytakiem

> powietrza (7).

> W załączeniu rycina z Citroen.service

Oooo. Czyli na dobrą sprawę sis potrzebuje coś takiego?

Z tego co kojarzę w obudowie po prawej stronie, gdzie wchodziła rura (gdyby była), był tylko jeden otwór, ale poproszę siostrę aby sprawdziła bo auto jest u niej.

Znalazłem jeszcze coś takiego, gdzie rzeczywiście otwór jest tylko jeden, czyli tak jakby nie było tego chwytaka spod maski. Stąd moje rozterki.

SAM_1648.JPG

Zobaczymy co powie siostra ;-).

post-20109-1435252755539_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.