Skocz do zawartości

coupe 6C na bazie Maserati Alfieri


radar16v

Rekomendowane odpowiedzi

Auto w lukę między 4c a 8c. Krótkoseryjna produkcja. Fajnie że rozbudowują segment aut sportowych i droższych ale gdzie seryjne auta gran turismo pokroju gt czy brery które będzie można spotykać na ulicach ? zlosnik.gif

Taki powiedzmy 2c dla ubogich zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy oni nie mają innych kół ?

Felgi zawsze można zmienić, ale za to silnika nie bedzie potrzeby grinser006.gif

Quote:

highly-tuned version of the Ghibli's 3.0-litre twin-turbo V6 under the bonnet (hence the 6C name). We already know this engine will produce between 480bhp to 520bhp


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co Ci nie pasi?

> Mam te fele w jednej Alfie i najchetniej widzialbym je we wsystkich moich alfach. To najladniejszy

> wzor felg dla Alfy

> Niestety opony do tych felg kosztuja swoje

Nie mówię że brzydkie, bo mi też się podobają smile.gif

Ale czy nie lepiej by było jak by mieli więcej ładnych modeli ? biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co w nich jest, że tyle kosztują?

Mniej popularny rozmiar wiec ceny opon wyższe . Nie wiem jak jest teraz ale jak kupiłem 18ki to do 17tek dobra opona kosztowala ok 700pln a za opone w rozmiarze 18 trzeba bylo dac od 1000 i nie bylo duzego wyboru. Swego czasu robiłem tak duże przebiego roczne że co sezon wymienialem opony więc cena kompletu miała dla mnie znaczenie grinser006.gif

> Imo 159 najlepiej na felgach TI, chociaż nie powiem te pięć kółek tez mi sie podoba

Wyglad wyglądem ale powiem szczerze ze nawet przy mocy grubo ponad 200 koni czuć różnicę miedzy 17 a 18 cali tzn na 18 auto wolniej sie zbiera. Nie wiem czy czuć różnicę 18 a 19 bo nie uzytkowalem 19tek. Na dodatek przy 18kach wcale nie ma lepszej przyczepności bo środek ciężkości jest wyżej tzn kolo 18 cali z oponą jest wieksze od 17ki.

Moim zdaniem optymalne koło do 159 to 17cali. A najładniejsze to 18 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mniej popularny rozmiar wiec ceny opon wyższe . Nie wiem jak jest teraz ale jak kupiłem 18ki to do

> 17tek dobra opona kosztowala ok 700pln a za opone w rozmiarze 18 trzeba bylo dac od 1000 i nie

> bylo duzego wyboru. Swego czasu robiłem tak duże przebiego roczne że co sezon wymienialem

> opony więc cena kompletu miała dla mnie znaczenie

aha ok.gif myślałem że może trzeba do nich jakies specjalne opony kupować zlosnik.gifwink.gif

> Wyglad wyglądem ale powiem szczerze ze nawet przy mocy grubo ponad 200 koni czuć różnicę miedzy

> 17 a 18 cali tzn na 18 auto wolniej sie zbiera. Nie wiem czy czuć różnicę 18 a 19 bo nie

> uzytkowalem 19tek. Na dodatek przy 18kach wcale nie ma lepszej przyczepności bo środek

> ciężkości jest wyżej tzn kolo 18 cali z oponą jest wieksze od 17ki.

> Moim zdaniem optymalne koło do 159 to 17cali. A najładniejsze to 18

To te TI są od 18 tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.