Skocz do zawartości

Ibiza 1.6 automat z 2002r??


zaurusek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, ze nie mam zielonego pojecia o malych samochodach, mozecie mi cos o tym powiedziec ?

http://allegro.pl/seat-ibiza-2002r-benzyna-1-6-automat-i4981661759.html

Generalnie znajoma chce po latach przerwy znowu zaczac jezdzic, dlatego szuka samochodu do 10000, ktorym nie straszne beda miejskie latarnie, parkingowe slupki, smietniki i takie tam. Takie jezdzidelko na rok, by sie ponownie przyzwyczaic.

Ma spelniac dwa wymagania - byc malym samochodem oraz miec automatyczna skrzynie biegow.

Znalazla tego z linka, ale zupelnei nie wiem co jej powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taka moja mała uwaga bo ten aspekt pominąłeś

> Z własnego doświadczenia wiem, że ten silnik jest mało ekonomiczny. A w połączeniu z ASB to myślę,

> że już wogóle będzie kosmos

> Ale ogólnie przyjemnie się jeździ

Ile realnie takie bez automatu pala w miescie ? Wogole widze, ze jest jakas posucha z malymi samochodami z automatami za te pieniadze. A automat musi byc i juz, mowi, ze mniej bedzie miala do ogarniania smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile realnie takie bez automatu pala w miescie ? Wogole widze, ze jest jakas posucha z malymi

> samochodami z automatami za te pieniadze. A automat musi byc i juz, mowi, ze mniej bedzie

> miala do ogarniania

Pewnie z 12l musi liczyć, jeżeli miasto zakorkowane.

Popatrz na Golfa4,leona i A3 - tam częściej pakowali automaty a auta nie są dużo większe od ibizy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie z 12l musi liczyć, jeżeli miasto zakorkowane.

> Popatrz na Golfa4,leona i A3 - tam częściej pakowali automaty a auta nie są dużo większe od ibizy,

Taki bziut pali 12 ??? To moje 3.0 z automatem wciaga 18 przy takiej jezdzie... Tak jak pisalem, ma byc to taki samochod, kupujesz i jezdzisz i po paru miesiacach zmieniasz na inny. By nie blokowal srodkow finansowych ma byc w budzecie o ktorym wspominalem. Wydawalo mi sie ze golfy, leony, beda drozsze od seata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taki bziut pali 12 ??? To moje 3.0 z automatem wciaga 18 przy takiej jezdzie... Tak jak pisalem, ma

> byc to taki samochod, kupujesz i jezdzisz i po paru miesiacach zmieniasz na inny. By nie

> blokowal srodkow finansowych ma byc w budzecie o ktorym wspominalem. Wydawalo mi sie ze golfy,

> leony, beda drozsze od seata

leon to też seat smile.gif

Do 10 tysięcy powinno się coś ogarnąć.

Mam w rodzinie leona 1.8 20V w automacie i wciąga 13-14l lpg w jeździe mieszanej - dojazd do miasta i kawałek po Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.