Skocz do zawartości

zgotowalem sobie bigosu


brachu_

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote nie mogac wyjechac z zasniezonej uliczki odczekalem 2 min pozostawiajac autko na biegu do rozmrozenia lodu spod kol. Kiedy dokopalem sie do ziemi dostalem z niej w szybe po czym od razu blotnista masa zamarzla w kontakcje z przemarznieta powierzchnia (-8*). Skrobiac ja porysowalem szybke i to dosc rzucajaco sie w oczy buu.giffrown.gifsick.gif

Korzystal ktosik z Was z polerki szyby. I przede wszystkim czy jest mozliwosc wygladzenia takowych rys ?

beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qmpel korzystał

byłem zaskoczony, bo śladu na szybce nie widać yikes.gif

jest tylko jeden problem, on miał polerowaną szybę na wysokości oczu i teraz obraz ma rozregulowany, a wersja uboga i regulacji niet zlosnik.gif

a na powaznie jak się dokładnie wpatrzysz to widać wyraźne zakłamania. Qmpel twierdzi, że już nie zwraca na to uwagi ale "kiedyś" sobie szybke wymieni.

On miał kilka poważnych rys wyrzeźbinych przez wycieraczki.

Może u Ciebie nie będzie tak źle waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Korzystal ktosik z Was z polerki szyby. I przede wszystkim czy jest

> mozliwosc wygladzenia takowych rys ?

no to uwaga na latajace i zamarzajace bloto smile.gif

ale jesli rysy sa nieduz to usuniesz to, z nic widac nie bedzie... a jesli masz rysy w polu widzenia kirowcy to mozesz dowodzik stracic... sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ryski ale nie poleruję boję się że w mijscu polerowania podczas deszczu wycieraczka może nie zbierać no i te wspomniane załamanie - jeżeli jest to poważne "zadrapanie" to lepiej szybkę wymienić jeżeli nie to olej to waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.