Skocz do zawartości

Zafira B i silnik 2.2 benzyna.


Szary77

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w tym ogłoszeniu moc silnika jest podana prawidłowo?

popatrzyłem sobie na wikipedie i tam wisi owszem 2.2 ale 110 kW / 150 KM

Co to właściwie jest za silnik i ile on ma mieć koni? Jest pewna osoba zainteresowana tym autem i staram się zebrać max info o tym silniku, czy jest dobry, jakie ma bolączki itp.

Dziękuje za wszelka pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest dobrze podana, chyba że auto ma jakieś modyfikacje smile.gif Normalnie z 2.2 są wersje 147KM i 155KM, w Zafirze jest ten drugi, źródła podają 150KM, ale czy to prawidłowe określenie to nie wiem, być może w Zafirze jest jakaś zmiana np. w dolocie że auto ma te 5KM mniej. Na pewno silnik to Z22YH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w papierach powinno być zapisane jaka moc, a jak nie to załatw VIN i będzie wszystko pewne...

Tamto już nieaktualne. będzie wyprawa po tego typa ino nie wiem czy warto. Vin jest na stronie. jak ktoś pomoże z vinem to będę wdzięczny.

Zafirka B

Byłem też tutaj. Nie wiem tylko czy warto zapłacić za ten raport prawie 30 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tamto już nieaktualne. będzie wyprawa po tego typa ino nie wiem czy warto. Vin jest na stronie. jak

> ktoś pomoże z vinem to będę wdzięczny.

chcecie to pod LPG ?

Tutaj masz gościa ponoć polecanego na klubie zafiry jak dobrego sprzedawcę http://zafiry.gratka.pl/oferta/

Tylko tyle, że z RLU to drugi koniec Polski

> Byłem też tutaj. Nie wiem tylko czy warto zapłacić za ten raport prawie 30 zeta

jak ładnie się uśmiechniesz do kolegów i będziesz pewien, że to auto chcecie brać to może któryś z kolegów sprawdzi Ci co nie bądź w historii tego egzemplarza wink.gif

NIe będę pisał, kto co bo nie chcę komuś coś narzucać, jak będą zainteresowani to sami się odezwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chcecie to pod LPG ?

Na razie nie wiem. Czy ta wersja 1.8 ma luz zaworowy regulowany szklankami czy hydraulike?

> jak ładnie się uśmiechniesz do kolegów i będziesz pewien, że to auto chcecie brać to może któryś z

> kolegów sprawdzi Ci co nie bądź w historii tego egzemplarza

> NIe będę pisał, kto co bo nie chcę komuś coś narzucać, jak będą zainteresowani to sami się odezwą

W piątek wyjazd. Jak ktoś poratuje to szcun z mojej strony i wirtualne piwko 20.GIFwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.