Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Szary77

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Szary77 odpowiedział rwIcIk na temat - Chevrolet
    > Byłem na przeglądzie po 60 000 km. > Wszystko pięknie. Olej, filtry, świece, klocki, płyn hamulcowy. > Nawet auto umyli i rabat dali > Co mnie zaniepokoiło po przeczytaniu faktury, to to, że oprócz 400 zł za przegląd, policzyli osobno > za wymianę klocków i świec ... nie powinno to być zrobione w ramach ceny przeglądu > I taki szczególik - schowek dziwnie leci w dół - czegoś nie podczepili? Hehehe to odnośnie schowka. Z prawej strony trzyma go amortyzator wciskany na taki trzpień wystający ze schowka. Mi ASO po wymianie filtra kabiny też nie wcisnęło amora. Efekt taki że jak otworzyłem schowek to się przestraszyłem bo zrobił jebudu a było to w trakcie jazdy Oczywiście w domu poprawiłem po partaczach robiących na czas, robota na 5 sekund. Nie omieszkałem też wysłać gratulacyjnego maila do ASO, a co. Teraz autko ma 4 lata to sam sobie zmieniam olej, filtry, dezynfekuje klime też sam i to skuteczniej niż ASO.
  2. > przed chwila sparawdzilem nawet biorac OC nie proponuja szyb... No nie wiem, przed sekundą kolege pytałem i ma. Ma OC+ szyby, bez AC. Autko ma od kilku miesięcy, OC z 2015 roku
  3. Kolega do Mondeo MK3 za 80 złociszy dokupił w Link4 ubezpieczenie na szyby. Wiadomo czołowa w mondziaku jest podgrzewana to i lepiej ubezpieczenie mieć.
  4. Szary77 odpowiedział PAWELwaw84 na temat - Chevrolet
    > Znalazłem teraz innego w htb, ale właśnie z 1,8. Boję się trochę spalania, bo dzisiaj kolega > podpowiedział mi, że mondeo z podobnym silnikiem wciąga mu w mieście 12-16l/100km > Po przesadce z Diesla i 7-8l/100km chyba bym przeżył szok > Jak to rzeczywiście z tą dynamiką? Od jakich obrotów czujesz, że się to auto budzi? > Do tego oprócz amorków czytam, że problemy są też ze skrzynią przy tym silniku (wyskakująca jedynka > itp.) Nie wiem jak 1.8 ale 1.6 niekasowany od chyba 10 tysi może lepiej pokazuje 8.1L/100. Fakt że większość z niewielkiego przebiegu to trasa, ale ja ciężką nogę mam to i spalanie leci. Dziś nawet jadąc zanim się spojrzałem miałem 180 na szafie, aż ślubna z iście angielskim spokojem rzekła bym zwolnił bo zaraz wjeżdżamy w teren zabudowany Moja skrzynia odpukać działa idealnie. Czasem dwójka zahaczy przy wbiciu ale to ponoć jakieś stare oplowskie fatum Spalanie w mieście to policz sobie tak że to tego co podał producent dodaj 1-1.5L i będzie w miarę uczciwie, pod warunkiem żeś nie wariat drogowy
  5. Szary77 odpowiedział rwIcIk na temat - Chevrolet
    Też zauważyłem to na myjni. Skierowałem lance na chlapacze a tu strugi błota - jak nigdy. W sumie to pod takim kątem nigdy tam wody nie lałem. Trza będzie razj jeszcze porządnie polać, albo zdemontować i polać
  6. > Podaj wszystkie, zeby wiedzieli kogo sie czepiac jak nawywija. > Coraz wiecej ludzi jest przewrazliwionych na punkcie tych glupich danych osobowych (wg mnie jedna z > glupszych ustaw) i to w czasach gdzie nawet TV podsluchuja No nie wiem Przed chwila na TVN24 było jak to ktoś ( pewnie grupa przestępcza) wziął kreskę w GetiBanku na 50 tysi podszywając się pod emerytkę. Dysponował jedynie imieniem nazwiskiem i PESELEM !!! Adres i reszta były lipne. Komornik na wniosek banku zdjął kobicie 47 tysi oszczędności życia. Bank okazał się być na tyle uczciwy że nie czekał na rozwój wypadków, tylko oddał kobicie kasę. Śledztwo trwa Dlatego ja tam swoich danych nie plakatuje po dzielni i podaje tylko jeśli ustawa mi każe
  7. > W lacetti brak kontrolki świateł mijania w sumie dobrze - nic na desce nie świeci Żartujesz !? W Nubirze nie ma tej kontrolki i strasznie mnie to wk..... znaczy irytuje Co innego Cruze. Tam to w ogóle tęcza na zegarach
  8. > chcecie to pod LPG ? Na razie nie wiem. Czy ta wersja 1.8 ma luz zaworowy regulowany szklankami czy hydraulike? > jak ładnie się uśmiechniesz do kolegów i będziesz pewien, że to auto chcecie brać to może któryś z > kolegów sprawdzi Ci co nie bądź w historii tego egzemplarza > NIe będę pisał, kto co bo nie chcę komuś coś narzucać, jak będą zainteresowani to sami się odezwą W piątek wyjazd. Jak ktoś poratuje to szcun z mojej strony i wirtualne piwko
  9. > w papierach powinno być zapisane jaka moc, a jak nie to załatw VIN i będzie wszystko pewne... Tamto już nieaktualne. będzie wyprawa po tego typa ino nie wiem czy warto. Vin jest na stronie. jak ktoś pomoże z vinem to będę wdzięczny. Zafirka B Byłem też tutaj. Nie wiem tylko czy warto zapłacić za ten raport prawie 30 zeta
  10. > To wtedy mu powiesz, że nie wie co sprzedaje Genialne
  11. > czemu? > może być tak jak kol. analyzer64 napisał > Quote: > chyba że auto ma jakieś modyfikacje > Dopóki się nie dopytasz to wszystko jest możliwe Tak też może być W sumie telefon do sprzedawcy załatwi sprawę. A co jak powie ze tak z fabryki wyjechało?
  12. > dokładnie i ma on w zafirze 110 kW Okej Pany dzięki za info. Czyli sprzedający ma nikłe pojęcie o tym co sprzedaje
  13. Czy w tym ogłoszeniu moc silnika jest podana prawidłowo? popatrzyłem sobie na wikipedie i tam wisi owszem 2.2 ale 110 kW / 150 KM Co to właściwie jest za silnik i ile on ma mieć koni? Jest pewna osoba zainteresowana tym autem i staram się zebrać max info o tym silniku, czy jest dobry, jakie ma bolączki itp. Dziękuje za wszelka pomoc
  14. Mam w Nubirze i polecam. Ale zabawy trochę jest żeby toto efekt dało. mi zeszło pół Niedzieli i potem parę poprawek przy wskazówkach. Efekt zajefajny, zwłaszcza jak się połączy z regulacją natężenia świecenia tego indiglo Ja wstawiłem przełącznik z rezystorem co by mieć możliwość ciemniejszych zegarów w nocy lub całkowitego wyłączenia podświetlania. Można też użyć potencjometra dla płynnej regulacji. Fotek nie zapodam bo mam na innym kompie. Znajdziesz w archeo na kąciku Nubiry.
  15. > W opisie trochę ich z mocą poniosło Jezusicku skąd te kuce pod maską Toż to TDI panie Przebieg też jakiś taki mało realny, no ale ....

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.