-
Mam gust jak Batman...
Ja tam mam spodnie skórzane, + kurtke skórzaną bez garba i jakoś komediowo się w tym nie czuje...
-
Mam gust jak Batman...
Jeansiki + koszuleczki wystające ze spodni + pasujące, jak świni siodło, kowbojki. Strój idealny na supersporta...
-
Motocykliści-jaki kask?
Ciekawe jak z głośnością powyżej 100-120km/h
-
Jazda po mokrym :) Kilka pytań leszcza
Ale uślizg tylnego bardzo łatwo się wyprowadza.
-
Motocykliści-jaki kask?
Shark S700. W Larssonie masz spory wybór Nolanów i proponowany N86, który swoją drogą był całkiem wygodnym kaskiem i wg mnie na takie krótkie eskapady wystarczy zupełnie.
-
OC na motocykl - ile $ i w jakiej firmie
W PZU rocznie płacę 90zł.
-
Hayka czy ZZR1400 - czyli którego kloca by wybrać
A ile masz wzrostu?
-
Hayka czy ZZR1400 - czyli którego kloca by wybrać
No ja takie wolę, dlatego mam:
-
Hayka czy ZZR1400 - czyli którego kloca by wybrać
A co tu jest nie tak? Tyle tylko że z boku wygląda na trochę zaokrągloną. Chociaż ja wole okrągłe kształty, dlatego może mnie nie razi.
-
Hayka czy ZZR1400 - czyli którego kloca by wybrać
Hayka jest jak twoje BMW. Tak paskudne że aż intrygujące. Do mnie przemawiają obydwa.
-
Będziesz Miał Wydatki
- Taka ciekawostka sprzed dwóch dekad :-)
Tyle tylko że to tysiące...- Taka ciekawostka sprzed dwóch dekad :-)
Jest boski. Podoba mi się bardziej od mojego Fireblade'a :D (a mój Fajer to tak naprawdę jedyny ścigacz który niezmiennie podoba mi się od 1998 roku) 93rok a tu: Kierunki w lusterkach, cyfrowy prędkościomierz, 130 KM z 750cm3, 32 zawory, wydech pod siedzeniami, jednostronny wahacz... w tamtych latach tego chyba nie było (mogę się mylić nie śledziłem mocno rozwoju motocykli w tym okresie)... Honda zamiotła wtedy wszystkich pod dywan (nie mówię o prędkości) Tak czy inaczej IMO nadal się jest cudny. Kształty nadal ponętne... A w tamtych latach ścigacze raczej piękne nie były... Np. Kawa Sucza Yama- Taka ciekawostka sprzed dwóch dekad :-)
Widać po cenie co jest najcudwniejszym motocyklem :serducha: :serducha: :serducha:- Honda CX 500 - co powinienem wiedzieć o tym sprzęcie?
Na zdjęciach w prospektach to nawet romet dobrze wygląda :D - Taka ciekawostka sprzed dwóch dekad :-)
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.