Skocz do zawartości

Smart roadster


maagog

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie wrazenia z jazdy / eksploatacji?

Naprawy - jest cos szczegolnie skomplikowanego? Silnik z tylu + naped na tyl w teorii najprostrzy z mozliwych. Jak praktyka?

Silnik + skrzynia biegow - awaryjne czy w normie?

Jakies pulapki w zawieszeniu? Nietypowe (drogie) hamulce, tuleje, opony?

Nie ma problemu ze szczelnoscia dachu i sztywnoscia nadwozia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie wrazenia z jazdy / eksploatacji?

Jezdzilem 1 dzień, wiec co do eksploatacji nic nie powiem, ale co do jazdy - mega ciasno, mega twardo, mega nisko, a uczucie jest jakby koni miał co najmniej 2x więcej zlosnik.gif na mokrym nawet zarzuca tyłem zlosnik.gif Jazda = banan na twarzy od ucha do ucha zlosnik.gif Komfortu zero zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jezdziłem tylko "chwilę" wiec tak jak odradzam wszystkim zakup mini s tak również i tego .

Jeśli szukasz odrobiny komfortu to w tym aucie go nie ma ! Wg mnie jest to auto bez sensu .

Porównując do caymana s którym smigałem na codzien to tym autem nie da się podrózować właśnie ze względu na brak komfortu.

Co do osiągów i prowadzenia wg mnie auto jeżdzi mocno średnio i brakuję mu mocy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja też jezdziłem tylko "chwilę" wiec tak jak odradzam wszystkim zakup mini s tak również i tego .

> Jeśli szukasz odrobiny komfortu to w tym aucie go nie ma ! Wg mnie jest to auto bez sensu .

> Porównując do caymana s którym smigałem na codzien to tym autem nie da się podrózować właśnie ze

> względu na brak komfortu.

> Co do osiągów i prowadzenia wg mnie auto jeżdzi mocno średnio i brakuję mu mocy .

Moim zdaniem jak na silnik 0,7 to mocy ma mnóstwo zlosnik.gif oczywiście blisko czerwonego pola, ale tym autem nie da się jedzic inaczej - odruchowo się ciśnie na maxa bo uczucie jest jak w gokarcie zlosnik.gif twardo i rzuca, ale dzięki temu jest fajnie cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem jak na silnik 0,7 to mocy ma mnóstwo oczywiście blisko czerwonego pola, ale tym autem

> nie da się jedzic inaczej - odruchowo się ciśnie na maxa bo uczucie jest jak w gokarcie

> twardo i rzuca, ale dzięki temu jest fajnie

Ja nie mówię że jak na zero siedem ma mało mocy tylko ze to auto jest słabe/wolne .... wg mnie nie ma znaczenia czy tam jest 0.7 czy np 2.0 pytanie czy jedzie czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie mówię że jak na zero siedem ma mało mocy tylko ze to auto jest słabe/wolne .... wg mnie nie

> ma znaczenia czy tam jest 0.7 czy np 2.0 pytanie czy jedzie czy nie

patrząc w ten sposób to owszem się zgadzam z Tobą, ale ja patrze wlasnie jak na 0,7 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.