Skocz do zawartości

czy tylko tragiczny wypadek?


widaw

Rekomendowane odpowiedzi

spowoduje że wreszcie ktos zainteresuje się sygnalizacją swietlną na przejściu dla pieszych (kosciół/Gimnazjum)przy ul. Conrada 6 (warszawa)?

Zamontowane żarówki w lampach sygnalizatora to prawdopodobnie złosliwość monterów - świecą mocą przypominającą reflektory dalekosiężne w samolotach lądujących na pobliskim lotnisku zlosnik.gif

Dojeżdżając do przejścia w godzinach wieczornych i nocnych - nic nie widać, poza JWR (jedna w ryj...). Tak określają oświetleniowcy w TV oswietlenie do przesłuchań hehe.gifhehe.gif

Nie wspomnę że gdyby ktos zechciał przebiec przez przejscie (mimo czerwonego dla pieszych) oslepiony kierowca nie ma szans na zobaczenie przechodnia.

dzwoniłem juz trzy razy do zarządu dróg i mostów, raz na policję - od dwóch miesięcy nic się nie dzieje.

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko.

Pisałem już kilka razy, czego się dowiedzialem, występując kilka lat temu o zmianę oznakowania niebezpiecznego skrzyżowania.

a) wniosek "od ludności" (czyli mój i sąsiadów) do zarządcy drogi

b) zarządca drogi występuje do policji o informację, ile w danym miejscu było "śmiertelnych", ilu rannych a ile 'blach".

Jeżeli wypadki były ("najlepiej" śmiertelne), to coś się zaczyna dziać.

Jeżeli wypadków nie odnotowano (a mogło być sporo stłuczek bez wzywanie policji), to znaczy, że "ludność" się nie zna, miejsce jest bezpieczne i nie należy nic robić. Bo to by było marnotrawstwo pieniędzy.

Polska - prawie jak UE.

Prawie robi wielką różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.