Skocz do zawartości

witam się:)


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie już jako posiadacz BMW witam wszystkich raz jeszcze wink.gif

Jestem umiarkowanie zadowolony, ale powoli zdobywa moje serce. Zawieszenie głośniej pracuje niż w Scenicu, jest dużo twardsze i więcej przenosi na kierowcę.

Silnik zaczyna ładnie brzmieć dopiero po 2 tys obrotów, i do tych 60 km.h jest nieprzyjemny, później jest coraz lepiej.

Świetnie trzyma się drogi, ale na mokrym podczas deszczu ucieka mi przód, podejrzewam że sprawka zimowych opon.

Wnętrze, wygoda, przemyślana konstrukcja, wszystko na plus.

Spalanie - próbowałem jeździć ekonomicznie, póki co spalanie w 90% miasto mam 9.5 - 9.6 litra i nie sądzę żebym zszedł niżej. Mniej pali jeśli ją szybko rozpędzić i utrzymywać prędkość, ślimaczenie tym autem nic nie daje.

Spalanie w trasie rewelacyjne, ale pierwsza dłuższa trasa dopiero w maju.

Nie mogę dojść do ładu z czujnikami parkowania. Zrobiłem test na wibrowanie po dotknięciu na wstecznym biegu, wszystkie wibrują jakby były sprawne. Przed liftem chyba nie było osobnego włącznika do PDC - da się to jakoś aktywować/dezaktywować?

Samościemniające lusterka mają tendencję do ściemniania się znienacka nocą przy parkowaniu, przy ciemnych szybach z tyłu mam czasem problem.

Poza tym auto rewelacja.

Dzięki za pomoc w zakupie, 5er już jest w rodzinie.

Oto ona:

288302954-aaaabmw.jpg

288302975-aaaaabmw.jpg

288302978-aaabmw.jpg

post-11672-14352529345409_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oby jeździła

> jaki to to ma przebieg? - pytam po spojrzeniu na skórę na fotelach

licznikowe 330000

przez ostatnie 6 lat w Polsce zrobiła 90 tyś, ile miała wcześniej po sprowadzeniu z DE - nie sprawdzałem

fotel kierowcy dojechany, bo mechanik tym jeździł, aczkolwiek do doczyszczenia

na samym siedzisku są przetarcia skóry, nie na wylot, ale są

reszta wnętrza wygląda lepiej

zwykła materiałowa tapicerka w mojej 190-tce z 1992 roku wygląda lepiej po przebiegu 500 kkm, więc albo jeździł spaślak niechluj, albo ma więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ważne że masz świadomość przebiegu i nie upierasz się że ma 180 tyś

heh wink.gif

mam wrażenie, że całość auta współgra z licznikiem i te 330 tyś jest prawdziwe, jak będę miał okazję ją gdzieś podpiąć to chętnie skorzystam

dla mnie może mieć i 800 tyś, dla mnie liczy się stan auta, a ten jest po porstu dobry

jeszcze jak przerzucę felgi i ustanie to delikatne bicie od 80 km.h, to będzie ideał

czy opony 245/17 cali na tył spowodują wzrost zużycia paliwa?

mam 16stki te na zdjęciu i 17stki na lato, nie chcę pogorszyć komfortu jazdy i zwiększać spalania kosztem wyglądu - pozostać przy 16stkach, czy nie będzie wielkiej różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mogę dojść do ładu z czujnikami parkowania. Zrobiłem test na wibrowanie po dotknięciu na

> wstecznym biegu, wszystkie wibrują jakby były sprawne. Przed liftem chyba nie było osobnego

> włącznika do PDC - da się to jakoś aktywować/dezaktywować?

Włącznik pdc występuje tylko w przypadku jak masz czujniki z przodu i tylko przód nim wyłączasz (jednakże pdc na przód było dopiero dostępne w polifcie).

Gratuluję zakupu. Tak poza tym to e39 moim zdaniem jest naprawdę udanym modelem bmw. Moja 528 ma obecnie 350tkm i jak narazie nie mogę na nią narzekać. Największy problem e39 to spotkanie niezajechanego egzemplarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.