Skocz do zawartości

Zakup Nissan Note-Prośba o pomoc!!!


RadzioZ83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów. Wraz z małżonką za uciułane pieniądze postanowiliśmy zakupić nowy(stary) samochodzik.Wybór padł na Nissana Note. Ciężko jednak znaleźć coś konkretnego . Upatrzyliśmy coś takiego:

http://otomoto.pl/nissan-note-i-1-4-C35465544.html

Nie chciałbym wpaść na minę więc proszę o jakieś opinie/komentarze/porady. Zdaje się, że samochód ma szyby w oryginale. Wydaje mi się, że coś jest nie tak z tylnymi lewymi drzwiami ale to może tylko takie moje widzimisię. Zakupiłem autodna. Było 9zdjęć-samochód w 2014 roku był nadal w całości, ale na innych felgach i bez tablic. Wg autodna miał też przebieg 145tys., zatem dziwne , że przez rok zrobił jedynie 3tysiące km(?!). Poza tym wg historiapojazdu.gov.pl: I właściciel w Polsce -2013 rok, ale rejestracja dopiero 2014.październik-dziwne to ale może coś tam namotali.Poza tym samochód trochę już czeka na nabywce. Ogólne to auto jest w naprawde dobrym stanie-w środku jak nowe zatem przebieg by się zgadzał, cena również-może nawet mógłby być tańszy.

Proszę o opinie!!!!

Pozdrawiam

Rado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze. Sporo kosztuje więc powinien być na żywo również w porządnym stanie. Zabierz go na stację diagnostyczną, sprawdź zawieszenie, hamulce, sprawdź czy działa wyposażenie i bierz. Silniki są żywotne, na łańcuchu więc obaw nie ma, najczęstsza usterka to lekkie pocenie się spod dekla, którym nie ma co się przejmować, zmiana uszczelki pomaga na 30-40 tys. Fajne samochody, funkcjonalne, dobrze się nimi jeździ.

Skoro stoi już dłuższy czas to spróbuj ponegocjować bardziej cenę, bo ta jest z górnej półki za rocznik więc może uda się coś zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tylko ten i żaden inny ?

Kolego, wiem, że to może być trudne, ale spróbuj poszukać auta w wersji Acenta, to które przedstawiłeś jest w wersji Visia, czyli podstawowej.

Różnica ? radio 2 din z bluetooth, 4 x szyby elektryczne, stoliki w oparciach przednich foteli, lepsza tapicerka, regulowane siedzisko kierowcy na wysokość, spory schowek w siedzeniu pasażera, podwójna podłoga bagażnika, sterowanie radiem z kierownicy, podłokietnik w fotelu kierowcy - to chyba tyle z tego rocznika.

Myślę, że jednak warto rozważyć poszukanie lepszej wersji, tym bardziej, że cena nie jest jakaś mega okazyjna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.