Skocz do zawartości

Drgania na jałowym


Nubirski

Rekomendowane odpowiedzi

Co moga sugerować delikatne drgania silnika na jałowym na gazie? Na benzynie nie występują. Poza tym jazda bez uwag. Instalacja Vento 2001 sekwencja, Daewoo Tacuma, silnik 1,8, ośmiozaworowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co moga sugerować delikatne drgania silnika na jałowym na gazie? Na

> benzynie nie występują. Poza tym jazda bez uwag. Instalacja

> Vento 2001 sekwencja, Daewoo Tacuma, silnik 1,8, ośmiozaworowy.

Może słaba jakość gazu, uboga mieszanka albo gdzie dziura i łapie lewe powietrze - ale doradziłem

Tak tylko gdybam.

A tylko zapytam ile koledze pali gazu ten pojazd przy tym silniku 1.8 i jak to się ma do mocy samochodu, przyspieszeń itp.?

juras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może słaba jakość gazu, uboga mieszanka albo gdzie dziura i łapie

> lewe powietrze - ale doradziłem

> Tak tylko gdybam.

> A tylko zapytam ile koledze pali gazu ten pojazd przy tym silniku 1.8

> i jak to się ma do mocy samochodu, przyspieszeń itp.?

> juras

Hej. Auto jest ciężkie (1800 kg), więc nawet na benzynie sprinter to to nie jest. W mieście. Silnik jest za mały, choć ponoć trwały i bezkolizyjny! Sa modele Tacumy z silnikiem dwulitrowym, znanym z Nubiry i Leganzy. Ale na trasie problemów nie mam, również na gazie i z klimą. Zwija się dobrze. Na 35 litrach robię w mieście 290-300 km, w trasie 350 km. Ze względu na normy czystości spalin ten model ma dwie sondy lambda i dwa katalizatory. Dlatego instalację musiałem zapiąć sekwencyjną. Większych problemów z nią nie mam. Zrobiłem już 10 tys. km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.