Skocz do zawartości

Rajd Agrentyny bez RK


Manx

Rekomendowane odpowiedzi

Parę tygodni czekania, niespełnia kilka dni do rajdu i niestety dziś nadeszłą smutna wiadomość - Robert Kubica nie wystartuje w Rajdzie argentyny.

Oficjalny komunikat Roberta

Quote:

Niestety nie wystartujemy w Argentynie. To była bardzo trudna decyzja. Rajd Argentyny od początku był w naszych planach i mimo że na miejsce dotarła już część zespołu wraz z samochodem, to decyzja o rezygnacji ze startu jest koniecznością. Rywalizacja w Rajdowych Mistrzostwach Świata to prawdziwe wyzwanie i chociaż wygrałem sześć odcinków specjalnych w pierwszych trzech rajdach, to musimy jednak myśleć realistycznie i skoncentrować się na udoskonaleniu zespołu w wielu obszarach. Na Rajd Portugalii planujemy powrót ze zmienioną strukturą, która będzie systematycznie ulepszana. Chciałbym poprosić wszystkich naszych kibiców o zrozumienie i podziękować za wsparcie.


i komentarz Maćka Szczepaniaka

Quote:

Niestety mam dla was złą wiadomość. Nie weźmiemy udziału w nadchodzącym Rajdzie Argentyny. Nasze cele są ambitne. Aby je realizować rywalizując z najlepszymi zespołami i kierowcami musimy dokonać koniecznych zmian. To smutna chwila dla nas jak i dla Was zapewne. Wrócimy na trasy w Portugalii licząc na Wasz gorący doping jak zwykle. Choć dzis jest trudny dzień wierzymy że ta decyzja jest jedyną słuszną w zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam ciepło.


Jak tylko news pojawił się w internecie, zaczęły się pojawiać spekulacje co jest prawdziwą przyczyną. Najcześciej powtarzane:

- problem z Lotosem

- konflikt z A-Style

Oby udało się RK spiąć team i pojawili się w Portugalii (21.05-24.05) - wiele wskazuje że miałoby to nastąpić w nowym samochodzie - Fieście w specyfikacji 2015.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo już się nie mogłem doczekać kolejnego rajdu z udziałem Roberta. Widać coś nie zagrało w zespole w ostatniej chwili skoro już wysłali sprzęt na miejsce to planowali startować.

Jeśli nie kasa to pewnie przygotowanie samochodu nie spełniło oczekiwań Kubicy i wie że nie będzie mógł zdobywać doświadczenia lecąc pełnym ogniem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szkoda bo już się nie mogłem doczekać kolejnego rajdu z udziałem Roberta. Widać coś nie zagrało w

> zespole w ostatniej chwili skoro już wysłali sprzęt na miejsce to planowali startować.

> Jeśli nie kasa to pewnie przygotowanie samochodu nie spełniło oczekiwań Kubicy i wie że nie będzie

> mógł zdobywać doświadczenia lecąc pełnym ogniem

Ja obstawiam, że poszło spięcie na linii Robert- A-style i poszło o przygotowanie samchodu - trochę za dużo problemów w pierwszych trzech startach w sezonie.

Po necie krązy inna prawdopodobna wersja -

288361886-11174897_816545725092126_7095017317761920553_n.jpg

Coś w tym jest - parę tygodni temu robert miał brodę jak rumcajs, a na ostatnich zdjęciach z zeszłego tygodnia nie ma śladu po niej hehe.gif

post-68181-14352530010792_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.