Skocz do zawartości

Kto zna dobrze Bravo? Co to jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wymieniałem żarówki podświetlenia sterowania nawiewami (klimatyzacja manualna). Żarówki wymieniłem, pomimo tego, że mam zablokowane radio i nie da się go wyjąc - pękła jedna ze sprężyn i haczy przy wyjmowaniu.

Jak już montowałem wszystko w całość, to w tunel wpadł mi jeden z tych wkrętów Torx. Żeby się do niego dostać, musiałem zdjąć osłonę tunelu z prawej strony, czyli część którą się odczepia przy wymianie filtra kabinowego i kolejny element, który ma mocowanie między innymi pod drzwiami schowka.

Przy szarpaniu się z tą osłoną, na dywanik spadła mi jakaś spinka. Osłona ta ma podobne mocowanie w okolicach radia, ale tam blaszka była na swoim miejscu, reszta to wkręty. Niestety nie znalazłem jej pierwotnego miejsca i nie została zamocowana... Skąd to może być?

288379555-spinkaBravo.jpg

Całość złożyłem, ale dobrze byłoby wiedzieć co to jest.

post-37709-14352530230694_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj wymieniałem żarówki podświetlenia sterowania nawiewami (klimatyzacja manualna). Żarówki

> wymieniłem, pomimo tego, że mam zablokowane radio i nie da się go wyjąc - pękła jedna ze

> sprężyn i haczy przy wyjmowaniu.

> Jak już montowałem wszystko w całość, to w tunel wpadł mi jeden z tych wkrętów Torx. Żeby się do

> niego dostać, musiałem zdjąć osłonę tunelu z prawej strony, czyli część którą się odczepia

> przy wymianie filtra kabinowego i kolejny element, który ma mocowanie między innymi pod

> drzwiami schowka.

> Przy szarpaniu się z tą osłoną, na dywanik spadła mi jakaś spinka. Osłona ta ma podobne mocowanie w

> okolicach radia, ale tam blaszka była na swoim miejscu, reszta to wkręty. Niestety nie

> znalazłem jej pierwotnego miejsca i nie została zamocowana... Skąd to może być?

> Całość złożyłem, ale dobrze byłoby wiedzieć co to jest.

na 99% jest to klips który trzyma wiązkę elektryczną przy stelażu belki deski rozdzielczej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na 99% jest to klips który trzyma wiązkę elektryczną przy stelażu belki deski rozdzielczej

A w którym mniej więcej miejscu? Wyżej? Niżej? Przy okazji bym założył kiedyś.

Mógł spaść sobie kiedyś i jak odchyliłem osłonę, to zleciał z tunelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A w którym mniej więcej miejscu? Wyżej? Niżej? Przy okazji bym założył kiedyś.

> Mógł spaść sobie kiedyś i jak odchyliłem osłonę, to zleciał z tunelu...

takich zaczepów jest kilka, jak nie kilkanaście na całej belce, założyć to w tym miejscu gdzie było to raczej graniczy z cudem, odpuściłbym temat, no chyba że planujesz demontaż deski rozdzielczej w majowe popołudnie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takich zaczepów jest kilka, jak nie kilkanaście na całej belce, założyć to w tym miejscu gdzie było

> to raczej graniczy z cudem, odpuściłbym temat, no chyba że planujesz demontaż deski

> rozdzielczej w majowe popołudnie

OK. Dzięki. Koniec tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> takich zaczepów jest kilka, jak nie kilkanaście na całej belce, założyć to w tym miejscu gdzie było

> to raczej graniczy z cudem, odpuściłbym temat, no chyba że planujesz demontaż deski

> rozdzielczej w majowe popołudnie

Raczej wczesnym rankiem, aby złożyć po południu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej wczesnym rankiem, aby złożyć po południu...

jak jest latany w temacie i odpowiednie klucze ma to jest w stanie w jedno popołudnie przeprowadzić operacje wyjścia i włożenia deski, ale jesli robi to pierwszy raz i jest zielony to i jeden dzień moze byc mało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak jest latany w temacie i odpowiednie klucze ma to jest w stanie w jedno popołudnie

> przeprowadzić operacje wyjścia i włożenia deski, ale jesli robi to pierwszy raz i jest zielony

> to i jeden dzień moze byc mało:)

Mówię to jako oblatany w temacie. Rano zaczynasz, ok. 15 kończysz składanie. Jest parę śrubek, które są tak schowane, że możesz na nie 2 godziny stracić. Chyba, że masz na myśli zdjęcie połaci bez żelastwa. To owszem, godzina czasu w moim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mówię to jako oblatany w temacie. Rano zaczynasz, ok. 15 kończysz składanie. Jest parę śrubek,

> które są tak schowane, że możesz na nie 2 godziny stracić. Chyba, że masz na myśli zdjęcie

> połaci bez żelastwa. To owszem, godzina czasu w moim przypadku.

mówię o samej desce rozdzielczej, bez belki i nagrzewnicy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.