Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ubezpieczenie komisowe a poruszanie sie po drogach.

Featured Replies

Napisano

Witam,

poszukuje auto dla mojej dziewczyny, ostatnio w komisie natrafilem na w miare fajnego forda ka, ma on wykupione oc komisowe na 30 dni. Chciałem się dowiedzieć czy na takim oc można się normalnie poruszać po drogach i czy przy kolizji ubezpieczyciel nie będzie robił problemów ?? Szukałem w necie ale co osoba to inna opinia smile.gif pozdrawiam

Napisano

Można - mnie też straszył pan w komisie peogeota że nie. Ale zadzwoniłem do - hmm allianza chyba bo w tym miałem - i powiedzieli że tak tylko się nie przedłuża.

Napisano
  • Autor

> czy samochód już na PL blachach czy na wyklejankach ?

Auto na polskich tablicach

Napisano

> Auto na polskich tablicach

Jak kupilem corse to tez miała komisowe ubezpieczenie. Gość przekazał moje dane ubezpieczycielowi, za pare dni dzwonili do mnie czy przepisać oc na mnie, nie chcialem. Przyszla doplata kilkanaście zlotych za 10 dni podczas których korzystałem z ubezpieczenia komisowego (oplata wynikała z przeliczenia skladki, ja nie miałem pełnych zniżek).

Napisano

OC komisowe działa dokładnie tak samo jak normalne OC.

Różnica jest tylko taka, że wykupione jest na 30 dni i polisa kończy się po tym czasie (nie przedłuża się automatycznie).

Jeżeli kupisz auto z takim OC, nie musisz wypowiadać ubezpieczenia.

Napisano

> Jeżeli kupisz auto z takim OC, nie musisz wypowiadać ubezpieczenia.

Żadne OC się nie przedłuża automatycznie i nie trzeba go wypowiadać (mowa o OC nabytym razem z samochodem)

Napisano
  • Autor

Ok dzieki wszystkim za info, dzisiaj jade sprawdzic czy auto jest w ogole warte zainteresowania smile.gif

Napisano

> Żadne OC się nie przedłuża automatycznie i nie trzeba go wypowiadać (mowa o OC nabytym razem z

> samochodem)

Zgadza się ale w teorii w praktyce bywa różnie.

Napisano

> Zgadza się ale w teorii w praktyce bywa różnie.

Trochę mi się nie chce wierzyć. Zresztą co Cię to obchodzi co oni zrobią? Kupujesz samochód, przepisujesz OC na siebie, OC się kończy to idziesz do wybranego przez Ciebie ubezpieczyciela i ubezpieczasz i tyle. Żadnych wypowiedzeń ani nic, a w razie draki to jesteś "na prawie".

Jak sam ubezpieczysz samochód to OC się przedłuża jak nie napiszesz wypowiedzenia (ale z tego co kojarzę to możesz wypowiedzieć w dowolnym momencie i płacisz tylko za okres ochrony)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.