Skocz do zawartości

Pytanko w sprawie GOLFA III????????????????


nelson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!!!!!!!!!!!!!!

Szanownych kolegów jestem z sąsiedniego kącika i zamieżam zmienic dotychczas posiadane autko właśnie na jakiegoś Golfika i w związku z tym jeśli można to mam pare pytanek w sprawie czyli:

1. Jak się sprawuje GOLF III na benzynce a jak na dieslu?

2. Jakie (jeśli są) bolączki w jego eksploatacji?

3. Na co w szczególności zwrócić uwagę przy zakupie?

4. Jakie są najlepsze jednostki napędowe czyli na jakim silniku najlepiej się jeździ?

To by było tyle z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc waytogo.gif

pozdrawiam 30.GIF

jeszcze stilon 1.6 16V LPG 5D 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1.8 benzyna 75KM, ale lepiej szukaj 1.8 benzyna 90KM. Chociaż ja nie narzekam i bardzo sobie chwalę moją panzermachine.

Bolaczki: wskaźnik paliwa pokazuje złe dane i jak nie liczysz kilosów to nie wiesz czsem na ile ci wystarcza.

Wiecej problemów na razie nie miałem. Tylko naprawy jak coś uszkodziłem lub coś mi ukradli (paliwo).

Zalety: zwinny, stabilny, pali niezbyt dużo, tanie części no i pasuje mi do dresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1 silnik 1.9D 64KM slaby jak do jazdy w 4 osoby w dwie da sie jechac, bardzo ekonomiczny 94 rok na polu stoi i zawsze odpapla

ad 2 czesci sa tanie z tym ze teraz kupie drozsze tarcze do przodu bo kupilem jakies lipne i po miesiacu sie pokrzywily

ad 3 mam go zaldewie 1,5 roku i amory z tylu do wymiany za jakis czas beda nic innego mi sie nie nasuwa, reszta git

ad 4 jakchcesz zapierdzielac nim to 1.8bezyna nie daje wielkiej frajdy z jazdy a dosc duzo pali

a jak chcesz tanio jezdzic i malo tankowac to 1.9 D jezdzi na oparach doslownie

pozdro

PS: heh mam swojego do sprzedania za 9300zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ad 1 silnik 1.9D 64KM slaby jak do jazdy w 4 osoby w dwie da sie

Zgadza sie mam taki silnik w Felici (1.9) 64KM to zdecydowanie zamalo jak na taki samochod.

> ad 4 jakchcesz zapierdzielac nim to 1.8bezyna nie daje wielkiej

> frajdy z jazdy a dosc duzo pali

> a jak chcesz tanio jezdzic i malo tankowac to 1.9 D jezdzi na oparach

> doslownie

Dokladnie 1.9D to dosc oszczedny silnik, jak potrzebujesz atua do przemieszczania sie to polecam, spalanie srednie sopkojnie mozna sie zmiescic w tym co podaje producent czyli 5,6l/100km (felicia) oczywiscie w lecie.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.