Skocz do zawartości

właściciele gnojówek pomóżcie - wtrysk cd.


qrabizon

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo...i nikt nie wie o co chodzi, ani co jest zepsute.

Było ok. przez ok 10kkm...

leje vpower diesel, jeżdżę na 5w40 Mobila, wymieniam wsio o czasie, a ta bababrava takie cuś.

raz silnik gaszę, gaśnie od razu, jest oki. ale jak czasem kręcę kluczyk to gaśnie "jakby" dłużej (ok. 1 sek. po przekręcie klucza) i potem, jak chcę zapalić to kontrolka wtrysku (wieeeem...kupa tego jest na forum) nie gaśnie!

Ale jak od razu zgaszę i zapalę znów jest ok. Czyste zegary, bez kontrolek po odpaleniu...(tzn. wg instrukcji wszystko gaśnie)

Byłem w ASO, w ZS i Stuttgarcie (bo miałem po drodze) - "przerywana usterka czujnika ciśnienia paliwa"...

Pytam - co jest kaputt? Odp. "to może być to, to, to albo tamto, to, może to"...i tak wsie mechaniory gadają.

czy ktoś z was to miał? Czy to po prostu TTTM...?

Silnik pracuje jak złoto (4,2 na trasie, nie bierze oleju, pracuje równo, nie ma nienormalnych zachowań, nic zero null)...

padaki nie sprzedam...bo ją lubię, ale chcę wreszcie wiedzieć, co mam wymienić-naprawić, żeby było dobrze, bo szlag mnie trafia jak mnie się toto na czerwono pali!!! angryfire.gif

Hjaelp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie...

> Mieszka i Piątek...

Piątek? hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

dzielny jesteś hehe.gifok.gif

jedź do mozgi... pomógł mi zdiagnozować walnięty sterownik abs...

> na szczęście na mieszka miałem duuuuużą zniżkę...

twoja kasa zlosnik.gifok.gif

ty się pytaj zanim masz zamiar marnowac kase smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.