Skocz do zawartości

Cadillac SRX ??


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Coś wiemy o tym czołgu?  ;]

Jak na razie zorientowałem się, że są dostępne 2 silniki 3,6 V6 oraz 4,6 V8. Oba są fajne, ale czy przypadkiem ten z większym silnikiem nie ma zawieszenia pneumatycznego??

Może ktoś powie co tam się często psuje, jak z dostępem części i serwisu?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wiemy o tym czołgu?  ;]

Jak na razie zorientowałem się, że są dostępne 2 silniki 3,6 V6 oraz 4,6 V8. Oba są fajne, ale czy przypadkiem ten z większym silnikiem nie ma zawieszenia pneumatycznego??

Może ktoś powie co tam się często psuje, jak z dostępem części i serwisu?? 

Trzy rzeczy. W USA to dosc drogie startuje od 40k$, przy obecnej cenie $ nie oplaca sie targac z USA. Ja tego na ulicy w PL nie widzialem ani razu. W obecnych czasach czesci sa bo zamawiasz przez net. Pozostaje cena i czas oczekiwania. A serwis :hehe: jak ich nie ma na ulicach to pozostaje serwis amerykancow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy rzeczy. W USA to dosc drogie startuje od 40k$, przy obecnej cenie $ nie oplaca sie targac z USA. Ja tego na ulicy w PL nie widzialem ani razu. W obecnych czasach czesci sa bo zamawiasz przez net. Pozostaje cena i czas oczekiwania. A serwis :hehe: jak ich nie ma na ulicach to pozostaje serwis amerykancow.

To, że go nie widać w PL to akurat jest fajne  ;]

Czy czasem SRX nie ma czegoś wspólnego z innymi modelami tej marki? Nie wiem - silniki, jakiś osprzęt? STS ma chyba też silniki 3,6 i 4,6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że go nie widać w PL to akurat jest fajne  ;]

Czy czasem SRX nie ma czegoś wspólnego z innymi modelami tej marki? Nie wiem - silniki, jakiś osprzęt? STS ma chyba też silniki 3,6 i 4,6 ?

Duzo aut z GM je ma. Poczytaj http://www.caranddriver.com/cadillac/srx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to z wikipedii wychodzi ze V8 4,7 to jest Northstar - kazdy serwis amerykanów to ogarnie. No i mozna gazowac.

 

Skrzynia 5l40E - tez popularna nawet w niektórych BMW była, choć tam się sypała bo za duży moment w 3.0D.

Jakim momentem dysponuje bmw 3.0d? Silnik 4.6 v8 cadillaca generuje podobno 325KM/6500 rpm oraz 427Nm/4400 momentu...to mniej niż diesel, przy którym padała skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 więc więcej. Nie mniej niektórzy piszę że 350 to jest max tej skrzyni także pytanie czy w tych Cadillacach też nie bedzie problemu

OK, dzięki za wskazówki. Poszperam na forach za wielką wodą, może jest jakieś info na temat awaryjności tego automatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.