Skocz do zawartości

wypłata odszkodowania z pzu


mech88

Rekomendowane odpowiedzi

witam wiem że nie do końca ten kącik ale napisałem na hydeParku wczoraj i zero odzewu a tu dużo ludzi zagląda a mam dać znać do godz 12  dzisiaj już którą opcję wybieram dlatego też prosze o nie przenoszenie dzisiaj jeszcze postu później bedzie można całego usunąc otóż  mam dylemat 17 września rozwaliłem sobie nogę i miałem ją szytą 6 szwów przez 2 tygodnie l4

dzwoniła dzisiaj babka z pzu z propozycją odszkodowania na kwote 520 zł pytała sie czy akceptuje te ofertę jak pytałem na jakiej podstawie wyliczyłą to to powiedziała że jest to ich srednia wypłaconych odszkodowań i z należności za procent  i teraz pytanie czy brać czy jednak nie zgodzić sie wtedy sprawa trafi do lekarza orzecznika ich zaocznego tylko powiedziała że oże być albowiecej albo mniej albo orzecznik może  zdecydować że wogóle nie ma trwałego uszczerbku na zdrowiu co robić  ??? brać czy walczyć  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2013r pękła mi w pracy kostka. Po 9 mies mnie wyleczono, złożyłem wniosek o odszkodowanie. Zus przyznał 15% uszczerbek na zdrowiu, lekarz orzecznik z PZU 0%. Po odwołaniu, komisja lekarska u biegłego. Przyznał 5%. Cała sprawa trwała chyba ponad rok. Myśle, że w twoim wypadku możesz się odwołać, a nuż coś więcej da orzecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.