Skocz do zawartości

Astra G - kilka pytań laika ;)


wjotek

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro minie tydzien odkąd kupilem Astrę. Jak narazie jestem bardzo zadowolony, przejechalem prawie 400km i nie widzę wad - no może poza spora zmiana położenia wskazówki paliwa... wink.gif.

Mam kilka pytan:

1. Po włączeniu swiateł postojowych i mijania (oraz przeciwmgielnych przód i tył) nie zapala się żadna kontrolka. Gdy włącze długie pojawia się niebieski znaczek. Spalone żarówki kontrolek swiateł mijania czy brak wskaznika ? (podświetlenie zegarów jest ok)

2. Włączając "obieg wewnętrzny" miga podświetlanie przycisku (na ułamek sekundy) ale nie zapala się na stałe. W faq przeczytalem zeby to dobrze sprawdzic zanim zacznie sie rozbierac konsole... niestety nie napisano po co ja rozbierac... czy to jakis typowy problem ?

3. Zamierzam zamontować subwoofer. Ktorędy najprościej prowadzic kable ? Chodzi mi o przejscie kablem zasilającym z komory silnika od akumulatora do wnętrza samochodu i dalej do bagaznika, oraz od radia do bagaznika.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1. Po włączeniu swiateł postojowych i mijania (oraz przeciwmgielnych

> przód i tył) nie zapala się żadna kontrolka. Gdy włącze długie

> pojawia się niebieski znaczek. Spalone żarówki kontrolek swiateł

> mijania czy brak wskaznika ? (podświetlenie zegarów jest ok)

przeciwmgielne powinno się coś zapalić a mijania nie ma kontrolki

> 2. Włączając "obieg wewnętrzny" miga podświetlanie przycisku (na

> ułamek sekundy) ale nie zapala się na stałe. W faq

Nie da się załączyc obiegu wewn na położeniu nadmuchu "tylko szyba". Głupie ale TTTM, pewnie żeby nie zachodziła mgłą szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1.

Przy przeciwmgielnych przód i tył kontrolki się zapalają (zielona i pomarańczowa) ale musisz mieć włączone przynajmniej światła postojowe. Do postojowych i mijania kontrolki nie ma.

> 2.

Tak jak kolega wyżej napisał przy ustawieniu nawiewu "na szybę" obieg nie załącza się. Chyba, że problem leży w zacinającym się przycisku.

> 3.

Z komory najlepiej wkleić się w wiązkę przewodów które wchodza do wnętrza w okolicach skrzynki bezpieczników lub linki otwierania maski (po wykręceniu obudowy bezpieczników będziesz miał tam trochę miejsca aby ewentualnie przeciągnąć kable). Z radia lepiej będzie poprowadzić przewody prawą stroną (po wyjęciu schowka fajnie można je schować). Do bagażnika poprowadziłbym je progami tzn. demontując te plastiki przy drzwiach. Może ktoś ma lepszy pomysł, bo to jest raczej moja sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 3. Zamierzam zamontować subwoofer. Ktorędy najprościej prowadzic

> kable ? Chodzi mi o przejscie kablem zasilającym z komory

> silnika od akumulatora do wnętrza samochodu i dalej do

> bagaznika, oraz od radia do bagaznika.

Ja poprowadzilem kable do woofera lewa strona od konsoli do skrzynki z bezpiecznikami i dalej do kufra, jak delikatnie zdejmiesz plastiki zobaczysz jaka ladna wiazka przewodow idzie progiem na tyl samochodu az sie prosi zeby dolozyc tam cos swojego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.