Skocz do zawartości

Po wizycie w szekspirowskim serwisie... powrot do tematu


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem nowy watek, bo stary (Stary je tutu) widze nie wzbudzal zaintereswoania beksa.gif, a chalbym uzyskac kilka odpowiedzi

No i oddałem niedawno auto do tutejszego ASO Fiata, podpieli pod examiner i nic. Podobno wszystko ekstra, i tak powinno byc... Wymnmienili mi dodatkow swiece, filtr powietrza, ale pomoglo tylko na "lepsze" odpalanie - teraz od kopa. Ale nadal jak zimny, po chwili bardzo równej pracy, rzuca obrotami od 1100-800 i niezbyt równo pracuje. W dodatku zauwazyłem, że bardzo przenoszone są drgania na kierownicę - też to macie? Ne mówię o dziurach, ale np. bardzo chropowaty asfalt po sfrezowaniu, przenosi a kierownicę nieprzyjemne drżenie. W dodatku mam wrażenie, że 4 bieg haczy i nie bardzo wiem, co jest grane - 1 i 2 tradycyjnie nie za bardzo włażą, zwłaszcza jak zimne, ale jak ciepłe w normi. 3 idealnie, a 4 w zależności jak długo przytrzymam sprzegło, to albo haczy, wrecz czsem czuc synchronizatorek , albo wejdzie idealnie, ale to sprzeglo musze miec wcisniete z 3 sekundy. Dajcie znac, czy ze skrzynka tez tak macie? Aha, zapomnalem dodac, ze auto ma zawieszenie bez zadnych luzow, stukow, pukow, i wymieniony ostatnio jeden amorek, bo na przegladzie wyszlo,ze mu tego trzeba. Niestety ten co sprzedawal, wymienil tylko jeden amor . Dzieki za wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale nadal jak

> zimny, po chwili bardzo równej pracy, rzuca obrotami od 1100-800

> i niezbyt równo pracuje.

Bardzo mozliwe ze trzeba wyczyscic przepustnice, tez mnie to niebawem czeka bo chwile po odpaleniu delikatnie plywaja obrot

> W dodatku zauwazyłem, że bardzo

> przenoszone są drgania na kierownicę - też to macie?

Na szczescie nie wink.gif, ale kiedys mialem cos podobnego, tyle ze na dziurach i okazalo sie ze zbieznosc zle ustawiona (kola byly sporo rozbiezne), i do tego fatalnie prowadzil sie na mokrym

> W dodatku mam

> wrażenie, że 4 bieg haczy i nie bardzo wiem, co jest grane - 1 i

> 2 tradycyjnie nie za bardzo włażą, zwłaszcza jak zimne, ale jak

> ciepłe w normi. 3 idealnie, a 4 w zależności jak długo

> przytrzymam sprzegło, to albo haczy, wrecz czsem czuc

> synchronizatorek , albo wejdzie idealnie, ale to sprzeglo musze

> miec wcisniete z 3 sekundy. Dajcie znac, czy ze skrzynka tez tak

> macie?

Skrzyneczka, odpukac, chodzi jak male bum bum smile.gif

>Aha, zapomnalem dodac, ze auto ma zawieszenie bez zadnych

> luzow, stukow, pukow, i wymieniony ostatnio jeden amorek, bo na

> przegladzie wyszlo,ze mu tego trzeba. Niestety ten co

> sprzedawal, wymienil tylko jeden amor .

No i raczej wszystko jasne, po wymianie jednego amora sprawdz zbieznosc, to bylo przyczyna zlego prowadzenia u mnie

> Dzieki za wskazowki

waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.