Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Silnik od Omegi - udało się

Featured Replies

Napisano

Witam,

2 tygodnie wcześniej pisałem że silnik będe przekładał smile.gif, od Omegi 2.0 16V na Ecotecu...........no i ....... zagrał!!!!

Były małe problemy, ale chodzi, nie pasował wał, miska, smok, sprzęgło, dwururka, poza tym miodzio:) Na szczęście miałem te części z poprzedniego motoru. Teraz jest kilka koni mniej, ale silnik nowszy, no i usunąłem największy problem w poprzednim silniczku. Woda mieszała się z olejem, walczyłem, walczyłem, walczyłem, blok wymieniem, głowica 3 razy sprawdzana, i nadal uszczelka siadała niewiem.gif, co Wy na to??

Silnik kompletny z kompem i instalacją. Dziękuję za ukłony, sam przełożyłem:). Pozdrawiam wszystkich. yay.gifwinner.gif

Napisano

Podobny do mojego zlosnik.gif Wrzuc fotki fury bo skore w proilu widze zlosnik.gif

i jak? jezdziles juz? odczuwalna roznica?

Napisano
  • Autor

> Podobny do mojego Wrzuc fotki fury bo skore w proilu widze

> i jak? jezdziles juz? odczuwalna roznica?

RÓżnicy prawie nie ma. Sprawdzałem tylko czy przy 120 jak zredukuję na 3-kę wciska w fotel jak przy 150 konnej wersji i tak jest, moment max jest przy 3200obr/min, w C20XE niestety na 4800, fakt że 8 jednostek mniejszy, ale niżej ma maxa, chodzi ciszej i lepiej się wkręca. Katalogowo pójdzie mniej o 10km/h, ale sprawdzimy zakrecony.gif

Fotki później

Napisano

dobra robota!!!

byle dobrze krecil

...

a tak poza tym to kiedys przekladalem silnik od audi B4 do starej 80 i tez mialem problemy ale pozniej git bylo

pozdr

Napisano

> RÓżnicy prawie nie ma. Sprawdzałem tylko czy przy 120 jak zredukuję

> na 3-kę wciska w fotel jak przy 150 konnej wersji i tak jest,

> moment max jest przy 3200obr/min, w C20XE niestety na 4800, fakt

> że 8 jednostek mniejszy, ale niżej ma maxa, chodzi ciszej i

> lepiej się wkręca. Katalogowo pójdzie mniej o 10km/h, ale

> sprawdzimy

> Fotki później

Hmm a jaka masz skrzynie? U mnie przy 120 3 sie konczy zlosnik.gif

no i ile dales za silnik?

Napisano
  • Autor

> Hmm a jaka masz skrzynie? U mnie przy 120 3 sie konczy

> no i ile dales za silnik?

Skrzynia została ta sama F-20, przełożenie główne 3,42 , cena za silnik 1500 zeta komplet, gość znajomy, poszedł na ugodę i za=mieniliśmy się niektórym osprzętem,

Apropo to zostały na sprzedaż komp do C20XE, tłoki, przepływomierz, rozdzielacz zaplonu, cewka, kilka węży wodnych, kolektor wydechowy 4-2-1, no i od Omegi wał, miska, smok, kilka węży.

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.