Skocz do zawartości

niby swieta


kuk

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy w domach, deszcz pada.. ale jak jechalem po babcie to ja jadac sobie 3pasmowka 90 (na 70ce) - zostalem wyprzedzony przez wszystkich icon_eek.gif

spieszy sie wszystkim dzisiaj, trza uwazac wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszyscy w domach, deszcz pada.. ale jak jechalem po babcie to ja

> jadac sobie 3pasmowka 90 (na 70ce) - zostalem wyprzedzony przez

> wszystkich

> spieszy sie wszystkim dzisiaj, trza uwazac

icon_eek.gifboje_sie.gifhehe.gif tomecki z kalepuszem... ty z 70 na liczniku... normalnie koniec świata... kurde policja też ma święta hehe.gif

ale trzeba nie zapomnę tego jak ze 2-3 lata temu szedłem z kolegą na stację benzynową po browarka i na PUSTEJ drodze (można było zygzakiem biegać po wylotówce na wawę) spotkały się dwa auta i zmasakrowały się totalnie... szczena mi opadła jak wyszliśmy ze stacji benzynowej i zobaczyłem skasowane co do elementu auta, właściciele wyszli o własnych siłach ale też mieli " icon_eek.gif"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszyscy w domach, deszcz pada.. ale jak jechalem po babcie to ja

> jadac sobie 3pasmowka 90 (na 70ce) - zostalem wyprzedzony przez

> wszystkich

> spieszy sie wszystkim dzisiaj, trza uwazac

A którą ulicą? Bo jak Gdańską to się nie dziwię, tam 70 to jedzie się tylko w jednym miejscu - gdzie stoi fotoradar zlosnik.gif Tak to jadą minimum 90, a najczęściej szybciej. No ale warunki tam w sumie są, tylko mogliby ten zakręt za mostem lepiej wyprofilować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tomecki z kalepuszem... ty z 70 na liczniku... normalnie koniec

> świata... kurde policja też ma święta

> ale trzeba nie zapomnę tego jak ze 2-3 lata temu szedłem z kolegą na

> stację benzynową po browarka i na PUSTEJ drodze (można było

> zygzakiem biegać po wylotówce na wawę) spotkały się dwa auta i

> zmasakrowały się totalnie... szczena mi opadła jak wyszliśmy ze

> stacji benzynowej i zobaczyłem skasowane co do elementu auta,

> właściciele wyszli o własnych siłach ale też mieli " "

dzisiaj na Hallera kolo jednostki tez bylo pusciutko i sie 2 auta spotkaly hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj na Hallera kolo jednostki tez bylo pusciutko i sie 2 auta

> spotkaly

no to też zonka zaliczyli biglaugh.gif

btw. ja się dzisiaj przez straż pożarną o mało nie rozwaliłem zlosnik.gif jak mi ryknęli tymi kogutami to myślałem że policja i już hamulec i ręce na kierwnicę standardowo hahaha.gif i zobaczyłem w lusterku rozpędzony wozik straży który się z nikąd wziął (tzn. wyjechał z parkingu) zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszyscy w domach, deszcz pada.. ale jak jechalem po babcie to ja

> jadac sobie 3pasmowka 90 (na 70ce) - zostalem wyprzedzony przez

> wszystkich

> spieszy sie wszystkim dzisiaj, trza uwazac

hmm.gif ja jechalem +5 - +10 km/h i tez mnie wszyscy wyprzedzali spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdanska of korz 270751858-jezyk.gif

ten zakret nie jest zly tylko czasami sie wpada rozpedzonym a tu zonk bo czerwone swiatlo i kolejka przed toba i hamowanie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z Beskidów, gdzie z rodziną spędziliśmy Święta Wielkanocne. Ruch na drogach dosyć spory, ale o dziwo nie trafiłem w drodze powrotnej na "miszczów kierownicy", którzy wyprzedzali na zakręcie, na zakazie wyprzedzania itp. Wszyscy jechali w miarę zgodnie w kolumnie, ale to chyba dlatego, że było dość dużo patroli policji. Ale za drogi po zimie - to istny horror. Niektóre odcinki wyglądają tak jakby niedawno przeżyły nalot bombowy - droga z Międzybrodzia do Żywca, lub odcinek Kęty - Oświęcim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.