Skocz do zawartości

nawigacja dvd tv


marekkoc

Rekomendowane odpowiedzi

> zrobiles tylko do kamer cofania...czy moze jeszcze pod DVD?

> kamerka jest w PAL czy NTSC ?

> rozumiem ze ONA to te centralne oczko na tej nakladce zderzaka??

dvd i kamera pracuje w ntsc bo nasz sprzęt jest w tym systemie.

jest wyprowadzony chincz i podłączasz co chcesz ale regulacja została wykonana na kamerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt samej kamerki to ???

.. i czy jak gra radio..albo leci plytka...muza...to przelaczenie obrazu nie ma wplywu na to co leci?..jak to zrobiles/...tzn. jaki jest efekt..czy przy wlaczaniu wstecznego robi sie cisza w glosnikach ?

a jrzeli chesz cos podlaczyc pod chinche to dodatkowo cos przelaczas...jezeli lecialo by DVD a wlaczysz wsteczy co wtedy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> koszt samej kamerki to ???

> .. i czy jak gra radio..albo leci plytka...muza...to przelaczenie

> obrazu nie ma wplywu na to co leci?..jak to zrobiles/...tzn.

> jaki jest efekt..czy przy wlaczaniu wstecznego robi sie cisza w

> glosnikach ?

> a jrzeli chesz cos podlaczyc pod chinche to dodatkowo cos

> przelaczas...jezeli lecialo by DVD a wlaczysz wsteczy co wtedy??

wiesz zadzwon 603 222 095 to ci wszystko powiem

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 9 lat później...

Wystarczy przeróbka taśmy między płytą główną navi a wyświetlaczem i wyprowadzenie z niej chinch pod sygnał.Z doświadczenia napiszę, że gra raczej niewarta świewczki. Jakość taka sobie, od biedy ujdzie.

Nie chodzi mi o nawigację w stilo ale w 159, którą mam. Chciałem zerknąć bo pewnie zasadabudowy będzie podobna. Z resztą jakość obrazu jest drugorzędna, miałoby to działać z kamerą cofania jedynie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem daje radę dla zabicia czasu można posiedzieć i tv pooglądać, jeżeli zaistnieje potrzeba siedzenia w aucie i np. czekania na kogoś. A co do 159 to tam jest już inaczej to rozwiązane i niestety schemat z stilo nic nie da, bo ekran jest inaczej podłączony. A czy do 159 się da zamontować wideo in to nie wiem, nie słyszałem nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem daje radę dla zabicia czasu można posiedzieć i tv pooglądać, jeżeli zaistnieje potrzeba siedzenia w aucie i np. czekania na kogoś. A co do 159 to tam jest już inaczej to rozwiązane i niestety schemat z stilo nic nie da, bo ekran jest inaczej podłączony. A czy do 159 się da zamontować wideo in to nie wiem, nie słyszałem nigdy.

No wlasnie jestem laikiem w tych sprawach i chciałem zarzucić temat na forum posiłkijąc się rozwiązaniem ze stilo.. Ale skoro mówisz, że tam jest inaczej to odpuszczę chyba..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.