Skocz do zawartości

Tak się zastanawiam...warto?


stalan

Rekomendowane odpowiedzi


napisz jeszcze jak go znajdujesz względem starego MII - jak to jeździ z tym 1.2T?

 

Myślę że jeszcze za wcześnie na konkretne porównania (przejechałem raptem 60 km i to wyłącznie w gęstym ruchu ulicznym ), muszę wybrać się poza miasto  ...włączyć 6 bieg. Tak na gorąco jak miał bym porównać M II do MII to ...przestronność i wygoda podobna ,wyciszenie wnętrza w "trójce" moim zdaniem bez porównania lepsze (a może sam silnik jest tak cichy), zawieszenie w  MII było bardziej "francuskie"  (a może to też wpływ większych kół i mniejszego balona opon w MIII). Generalnie przepaści nie ma z tym że moja stara to była wersja Alize czyli bida edytion  , natomiast nowa to Limited ,czyli sporo bajerów ,silnik w starej to biedne 1,4 98KM a w MII to inna bajka . A jak ta "bajka" jedzie to będę mógł coś powiedzieć jak już go delikatnie "dotrę" przez pierwszy tysiąc km lub nawet dwa. A z minusów ,brak możliwości wyłączenia na stałe systemu start&stop i mniej ustawny bagażnik, pojemność w litrach niby ta sama , ale powierzchnia bagażnika w MII była większa...to tyle na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź dzielny - dasz radę jeszcze te kilka dni pojeździć tym "starym" wozem ;l

 

p.s. koloru to ci będę zazdrościł - ja kupowałem używkę i niestety jest w tym "pięknym" :ogien:  kolorze co pierwsza sztuka z twojego posta. Mojej żonie się on jednak podoba więc ona nim sobie jeździ :phi:. Ja znalazłem tylko jeden plus tej szarości - w porównaniu do mojej czarnej Kijanki to brudu na nim nie widać :piwko:

dzisiaj podczas mycia poznałem zalety tego koloru. Nie trzeba go wycierać bo zacieków nie widać. W porównaniu z drugim czarnym autem to rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "potencjalny nabywca" z Warszawy nie przybył  po toto to http://renault.zdunek.pl/samochody/uzywane/2548/renault-megane...do,iwobec tego na poniedziałek umówiłem się na jazdę próbną . Wczorajsze wstępne oględziny wypadły w zasadzie bez uwag (jedynie to że felgi to 16' ,a mam dwa komplety prawie nowych opon lato /zima ale 15' :()​. Pozostaje tylko negocjacja ceny , no chyba że jazda próbna nie wywoła efektu "łoł" w stosunku do mojej obecnej Meganki...to się zastanowię.

zawsze możesz dokupić alu 15 na zimę i opony się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.