Skocz do zawartości

pytańko


darekpdkp

Rekomendowane odpowiedzi

> dzisiaj podnioslem mate w bagazniku i zobaczylem ze jest wilgotna ,a

> wrecz mokra ,czy wiecie jakim cudem tam sie dostaje woda ,czy

> ktos z was tak mial i co zrobic zeby to uszczelnic z góry

> dzieki

sprawdz czy uszczeli ok klapy są całe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś takiego po zimie. Woziłem folię do przykrycia przedniej szyby jak by miał padać zamarzający deszcz (bardzo fajnie się to cholerstwo skrobie mlotek.gif) no i jak się sezon zimowy skończył wrzuciłem ją na dojazdówkę - jak później robiłem porządki to było bardzo mokro i miejscami zaczęła się pleśń pojawiać - jak na serku pleśniowym smile.gif - więc jeśli nie wkładałeś niczego mokrego w zimie a później autko się nie nagrzało na słoneczku przez co zrobiła się para i zaczęło wszędzie być mokro i nieprzyjemnie to musisz mieć gdzieś dziurkę przez którą woda nagina do środka. Wyjmij matę i ją wysusz porządnie a po deszczu obadaj czy znowu masz ten problem - bo może to tylko pozostałość po zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj podnioslem mate w bagazniku i zobaczylem ze jest wilgotna ,a

> wrecz mokra ,czy wiecie jakim cudem tam sie dostaje woda ,czy

> ktos z was tak mial i co zrobic zeby to uszczelnic z góry

> dzieki

Ja miałem to samo, okazało się że woda dostawała się do środka koło lampy. Wystarczyło poprawić mocowanie lampy i test z wiaderkiem wody wylanym na lampę i patrzeniem do środka czy się nie leje cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja miałem to samo, okazało się że woda dostawała się do środka koło

> lampy. Wystarczyło poprawić mocowanie lampy i test z wiaderkiem

> wody wylanym na lampę i patrzeniem do środka czy się nie leje

wlasnie to samo podejzewam ,ale najpierw to wszystko wysusze a potem sie zaczne dobierac do lampy ok.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.