Skocz do zawartości

filtr paliwa


velo86

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Otoz wymienialem filtr paliwa, kupilem taki sam jak mialem stary ( plastikowy, przezroczysty ) ale ten jest gaznikowy. Uno mam na monowtrysku, czy ten filtr moze byc ?? Uno niby jezdzi, ale czasami " mu sie nie chce ". Moze to miec jakis wplyw?? Czy musze jednak kupic ten do wtrysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanko. Otoz wymienialem filtr paliwa, kupilem taki sam jak

> mialem stary ( plastikowy, przezroczysty ) ale ten jest

> gaznikowy. Uno mam na monowtrysku, czy ten filtr moze byc ?? Uno

> niby jezdzi, ale czasami " mu sie nie chce ". Moze to miec jakis

> wplyw?? Czy musze jednak kupic ten do wtrysku?

nie ma znaczenia, można zastosować taki właśnie filtr paliwa

a co do "mu się nie chce" to co to znaczy?

mając przezroczysty filtr paliwa to możesz obserwować przepływ paliwa

jeżeli w trakcie uruchamiania paliwo nie pojawia się w filtrze to wina pompy paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanko. Otoz wymienialem filtr paliwa, kupilem taki sam jak

> mialem stary ( plastikowy, przezroczysty ) ale ten jest

> gaznikowy. Uno mam na monowtrysku, czy ten filtr moze byc ?? Uno

> niby jezdzi, ale czasami " mu sie nie chce ". Moze to miec jakis

> wplyw?? Czy musze jednak kupic ten do wtrysku?

A propos samego filtra, to do wtryskowców jest gęściejszy niż do gaźnikowców. Odnośnie ''nie chcenia'', to zbyt dokładnie zlosnik.gifopisałeś problem, by móc Tobie doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliwo jest w filtrze, ale czasami jak jade daje mu gaz a on nic. slychac ze go gazuje ale on zwalnia. Robie redukcje gaz full i wtedy idzie. Dzieje sie tak glownie na niskich obrotach (czasami potrafi zgasnac ) i tak samo jest na b. wysokich jak jade ok 140-150km/h. Tak jakby paliwa nie dostawal, ale w filtrze jest caly czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac twoj post nie moglem siegnac do wspomnien fiata 125p gdzie filtr i pompa byla koło siebie i bylo tak jak piszesz jak bylo widac przepływ w plastikowym filtrze tzn ze pompa pracowala Jednym słowem wszystko jak na dłoni Gaznik zdemontowalem wyregulowalem plywak To byly czasy Przepraszam ze to pisze ale tak dla niedzielnego relaxu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.