Skocz do zawartości

Wielka prośba o rozkodowanie VIN


Kon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w tym dziale jestem pierwszy raz, ale będę tu głównie jeśli uda mi się kupić Citroena Xarę Picasso 1,6I.

Mam jej nr VIN i jutro może sfinalizuję sprawę.

Proszę mi pomóc i rozkodować ten numer: VF7CHNFUC25749274.

Zielkon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

w tym dziale jestem pierwszy raz, ale będę tu głównie jeśli uda mi się kupić Citroena Xarę Picasso 1,6I.

Mam jej nr VIN i jutro może sfinalizuję sprawę.

Proszę mi pomóc i rozkodować ten numer: VF7CHNFUC25749274.

Zielkon

 

XSARA PICASSO HATCHBACK FAMILIALE 1.6 i 16v 110 (TU5JP4) BVM 5

 

 

Dane pojazdu
 
Linia produktu XSARA PICASSO Nr APV/PR (obsługa posprzedażna/część zamienna) 10605 FV 2 0002

Data Produkcji

Data Początku Gwarancji

21.11.2005

16.12.2005

OPB P00A NRE e2*98/14*0153*14 arrow-down.gifInformacje ogólne RODZAJ PRODUKTU POJAZD SPECJALNY ZNAK HANDLOWY/TYP ELEMENTU CITROEN LINIA PRODUKTU XSARA PICASSO TYP NADWOZIA HATCHBACK FAMILIALE WYKOŃCZENIE ŚREDNI ŚREDNI SILNIK WTRYSK TU5JP4 PRZENIESIENIE NAPĘDU SKRZYNIA MECHA 5 RODZAJ FARBY LAKIER METALICZNY DWUWARSTWOWY KOLOR NADWOZIA KOLOR PRZEJRZYSTA WODA (EAU LIMPIDE) TYP TAPICERKI WEWNĘTRZNEJ WELUR SISAL "PX" KOLOR OKŁADSZIN "FD" SKRZYNIA BIEGÓW (CHARAKTERYSTYKA) BVM BE4-5V DEFINICJA DO USTALENIA PREZENTACJA GAMY SILNIK (TYP) SILNIK TYP TU MONOGRAM BEZ MONOGRAMU arrow-down.gifDane pojazdu WYKOŃCZENIE ŚREDNI ŚREDNI RODZAJ FARBY LAKIER METALICZNY DWUWARSTWOWY KOLOR NADWOZIA KOLOR PRZEJRZYSTA WODA (EAU LIMPIDE) TYP TAPICERKI WEWNĘTRZNEJ WELUR SISAL "PX" KOLOR OKŁADSZIN "FD" SKRZYNIA BIEGÓW (CHARAKTERYSTYKA) BVM BE4-5V PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA WSPOMAGANIE UKŁADU KIEROWNICZEGO arrow-down.gifZasilanie silnika SILNIK WTRYSK TU5JP4 CZUJNIK WODY FILTRA PALIWA BEZ CZUJNIKA OBECNOŚCI WODY W OLEJU NAP BLOK SILNIKA (MATERIAŁ) OBUDOWA CYLINDRÓW ŻELIWNA PALIWO BENZYNA BEZOŁOWIOWA USUWANIE ZANIECZYSZCZEŃ (SILNIK) NORMA EMISJI SPALIN EURO 4(SILNIK) SILNIK (TYP) SILNIK TYP TU CHŁODZENIE OLEJU BEZ WYMIENNIKA WODA/OLEJ SILNIK (CHŁODZENIE) CHŁODNICA 27MBA - 21 DM2 - SKOK 1,1 PODGRZANIE OBIEGU GAZU OBUDOWY BEZ PODGRZEWANIA OBIEGU GAZU WAHANIA MOCY (SILNIK) MOC STANDARD AUTODIAGNOSTYKA EOBD AUTODIAGNOST. "EOBD" BEZ PRZYSPIESZOMIERZA SYSTEM ANTYZANIECZYSZCZENIOWY BEZ SYSTEMU ZAPOB ZANIECZYSZCZENIU TECHNIKA USUWANIA ZANIECZYSZCZEŃ POJAZDU TECHN. OCZYSZ SPALIN POJAZD EURO 4 FILTR CZĄSTEK (FAP) BEZ FILTRA PRZECIWPYŁOWEGO WENTYLATOR 1 WENTYLATOR 2 PRĘDKOŚCI 140W NAGRZ. WARIANT SKOJARZONY WTRYSK SYSTEM WTRYSKU MAGNETI MARELLI OBUDOWA PRZEPUSTNICY (DOLOT POWIETRZA DO SILNIKA) OBUDOWA PRZEPUSTN Z SILN (WLOT POW SILN) arrow-down.gifSkrzynia biegów, Napęd PRZENIESIENIE NAPĘDU SKRZYNIA MECHA 5 SKRZYNIA BIEGÓW (CHARAKTERYSTYKA) BVM BE4-5V PRZEKŁADNIA PRZEŁOŻENIE CP 17 X 71 KOŁO STYLIZOWANE KOŁO BLACHA STALOWA 15 CALI SPRZĘGŁO SPRZĘGŁO HYDRAULICZNE USZCZELNIACZ OD STRONY KOŁA USZCZELKA OD STRONY KOŁA ŚRED 17,5 USZCZELNIACZ OD STRONY MOSTU USZCZELKA OD STRONY MOSTU JB2A UKŁAD RÓŻNICOWY (OBUDOWA) MECHANIZM RÓŻNICOWY 77 OGUMIENIE (WYMIARY, TYP) OPONA 185/65 R15 88H NIE WZMOCNIONA KOŁO (TYP) MONTAŻ KOŁA Z BLACHY STAL SKRZYNIA BIEGÓW (TYP) SKRZYNIA MECHA BE4T arrow-down.gifZawieszenie, Układ kierowniczy, Hamulce ABS ABS STABILIZATOR POPRZECZNY TYLNY DRĄŻEK STABILIZATORA TYL ŚRED 21 PRZEKŁADNIA KIEROWNICZA WSPOMAGANIE UKŁADU KIEROWNICZEGO STABILIZATOR PRZEDNI DRĄŻEK STABILIZATORA TYL ŚRED 21 HAMULEC TYP TARCZE PRZED WENTYLOWANE/BĘBNY TYL ZAWIESZENIE ZAW NORMALNE DYNAMICZNA KONTROLA STABILNOŚCI BEZ SYSTEMU ESP WARIANT SKOJARZONY HAMULCE ABS BOSCH 8 0 arrow-down.gifNadwozie, Wyposażenie HAK HOLOWNICZY BEZ HAKA HOLOWNICZEGO KOŁPAK (STYL) STYL BAYONNE 16 OTWORÓW 15-CAL. OSŁONA DODATKOWA (POD SILNIKIEM) BEZ DODATKOWEJ DOLNEJ OSŁONY SILNIKA FUNKCJA DODATKOWA LUSTERKA WSTECZNEGO ZEW. LUSTERKO ZEWN SKŁADANE RĘCZNIE WYCIERACZKA PRZEDNIA WYCIERACZKA PRZED BEZ CZUJNIKA OPADÓW PRZEPUSTNICA PRZEDNIEGO PASA BEZ ZAŚLEPKI W PASIE PRZEDNIM BAGAŻNIK ZEWNĘTRZNY MONTAŻ BEZ MOCOWANIA BAGAŻU REFLEKTOR PRZECIWMGIELNY REFLEKTORY PRZECIWMGIELNE OSPRZĘT ZEWNĘTRZNY KLAMKI ZEW+BOCZ LISTW OCHR +LUST WST ZEW BEZB DACH OTWIERANY DACH SZTYWNY MASKOWNICE ZDERZAKÓW PAS OCHR ZDERZAKA BARWIONY SZYBA (WYGLĄD) PRZYCIEMNIONA arrow-down.gifWyposażenie wnętrza TYP TAPICERKI WEWNĘTRZNEJ WELUR SISAL "PX" SIEDZENIE TYLNE 3 ODDZIELNE FOTELE TYLNE (1 PRZESUWANY) PAS BEZPIECZEŃSTWA TYLNY PAS BEZP TYL 3 ZWIJACZE 3DRZW PAS BEZPIECZEŃSTWA PRZEDNI PAS PIROTECH BEZ ALARMU KLIMAT (TEMP. ZEWNĘTRZNA) KRAJE O ZIMNYM KLIMACIE STOPNIOWANIE BIEGÓW PODZIAŁKA W KM/H KONSOLA BEZ KONSOLI STRONA KIEROWNICY (STANOWISKO KIEROWCY) KIEROWNICA PO LEWEJ OGRZEWANIE DODATKOWE BEZ DODATKOWEGO OGRZEWANIA WYPOSAŻENIE TABLICY ROZDZIELCZEJ LISTWA V098 + PANEL BARW. W MASIE GŁOŚNIK BEZ GŁOŚNIKÓW STEROWANIE AUTORADIA BEZ ZDALNEGO STER RADIEM IZOLACJA (ZASŁONY, BOCZNE OSŁONY P-SŁONECZNE, SZYBERDACH) BEZ ŻALUZJI TYL REGULACJA SIEDZISKA PRZEDNIEGO KIEROWCY ELEM REGUL LĘDŹW KIEROWCY PODŁOKIETNIK SIEDZISKA PRZEDNIEGO MONTAŻ Z PODŁOKIET PRZEDNIM ODTWARZACZ PŁYT KOMPAKTOWYCH BEZ INSTALACJI DO MONT ODTWARZACZA CD SYSTEM NAWIGACJI BEZ SYSTEMU NAWIGACJI PODNOŚNIK SZYBY TYLNEJ PODNOŚ SZYBY TYL STER RĘCZNE MATA GRZEJNA FOTEL BEZ PODGRZEWANIA PODUSZKA POWIETRZNA BOCZNA PRZEDNIA PODUSZKA POW BOCZNA PRZ PODWÓJNA ZABEZPIECZENIE TYLNEGO PASAŻERA BEZ OCHRONY PASAŻERA TLN. CHŁODZENIE DODATKOWE KLIMATYZACJI BEZ DODATKOWEJ KLIMATYZACJI LUSTERKO WSTECZNE ZEW. (PODGRZEWANE) LUSTERKO ZEWN OGRZEWANE BLOKADA PODUSZKI POWIETRZNEJ RĘCZNE WYŁĄCZENIE PODUSZKI POWIETRZNEJ ODBIORNIK RADIOWY BEZ RADIA SAMOCHODOWEGO CHŁODZENIE KLIMATYZACJI CHŁODZENIE ZWYKŁE REGULATOR SZYBKOŚCI BEZ REGULACJI PRĘDKOŚCI SCHOWEK, PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA WÓZ.ZAŁADUNK. ZDEJMOW. WYKRYWANIE PRZESZKODY BEZ CZUJNIKA PRZEPŁYWU DOSTOSOWANIE WYKŁADZINY BEZ DOSTOSOWANIA POSZYCIA KIEROWNICA KIER ZAMSZ WENTYLATOR 1 WENTYLATOR 2 PRĘDKOŚCI 140W NAGRZ. arrow-down.gifElektryka ALTERNATOR ALTERNATOR KLASY 8+ AKUMULATOR AKUMULATOR L1 300 ROZRUSZNIK ROZRUSZNIK KLASA 3 OŚWIETLENIE SPECJALNE BEZ OŚWIETLENIA SPECJAL FUNKCJA DODATKOWA LUSTERKA WSTECZNEGO ZEW. LUSTERKO ZEWN SKŁADANE RĘCZNIE MULTIPLEKSAŻ MONTAŻ ZMULTIPLEKS. CAN VAN REFLEKTOR PRZECIWMGIELNY REFLEKTORY PRZECIWMGIELNE arrow-down.gifMarki wyposażenia WARIANT SKOJARZONY HAMULCE ABS BOSCH 8 0 WARIANT SKOJARZONY WTRYSK SYSTEM WTRYSKU MAGNETI MARELLI arrow-down.gifInne KRYTERIUM ZMIENNOŚCI, KLIENCI, KONCEPCJA STANDARD ATMOSFERA ATMOSFERA NORMALNA STRONA KIEROWNICY (STANOWISKO KIEROWCY) KIEROWNICA PO LEWEJ OSPRZĘT ZEWNĘTRZNY KLAMKI ZEW+BOCZ LISTW OCHR +LUST WST ZEW BEZB MODUŁ ZARZĄDZAJĄCY BSI COMM 2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie, wielkie dzięki.

 

Bardzo prosiłbym jeszcze o interpretację zapisów wynikających z VIN. Samochód kupiony w salonie w Polsce.

VIN wskazuje na rok produkcji 2002, a gwarancję od 2005. W ks. rej. r. prod. to 2005. Silnik 1,6i 16V 110KM montowany od 2005 r. O co tu chodzi? 

Edytowane przez Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie, wielkie dzięki.

 

Bardzo prosiłbym jeszcze o interpretację zapisów wynikających z VIN. Samochód kupiony w salonie w Polsce.

VIN wskazuje na rok produkcji 2002, a gwarancję od 2005. W ks. rej. r. prod. to 2005. Silnik 1,6i 16V 110KM montowany od 2005 r. O co tu chodzi? 

 

Z czego wnioskujesz że VIN wskazuje na 2002, skoro Ci podałem że wyprodukowany 21.11.2005 ???

(tak wiem edytor Autokącikowy rozpieprzył formatowanie :) )

 

Data Produkcji - 21.11.2005

 

Data Początku Gwarancji - 16.12.2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie neguję informacji, chciałem tylko zrozumieć. Z formatowaniem sobie dam radę. Znalazłem w informację co oznaczają znaki w VIN i 10-ty znak miał odnosić się do roku produkcji, a to 2 i zgodnie z tą informacją odpowiada jej rok 2002. Na pewno coś nie tak rozumiem. Jeśli możesz wytłumacz. Może tam gdzie czytałem był błąd? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie neguję informacji, chciałem tylko zrozumieć. Z formatowaniem sobie dam radę. Znalazłem w informację co oznaczają znaki w VIN i 10-ty znak miał odnosić się do roku produkcji, a to 2 i zgodnie z tą informacją odpowiada jej rok 2002. Na pewno coś nie tak rozumiem. Jeśli możesz wytłumacz. Może tam gdzie czytałem był błąd? 

Kolega @@jedrocha podał Ci rozkodowane informacje na podstawie serviceboxa peugeot. Obstawiam, że informacje z których korzystałeś przy rozkodowaniu roku produkcji swojego pojazdu na podstawie VIN były niepoprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W żadnym razie nie neguję informacji, chciałem tylko zrozumieć. Z formatowaniem sobie dam radę. Znalazłem w informację co oznaczają znaki w VIN i 10-ty znak miał odnosić się do roku produkcji, a to 2 i zgodnie z tą informacją odpowiada jej rok 2002. Na pewno coś nie tak rozumiem. Jeśli możesz wytłumacz. Może tam gdzie czytałem był błąd? 

 

NIE w PSA :)

w PSA numer OPR po zdekodowaniu podaje dokładną datę produkcji....

Edytowane przez jedrocha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @@jedrocha podał Ci rozkodowane informacje na podstawie serviceboxa peugeot. Obstawiam, że informacje z których korzystałeś przy rozkodowaniu roku produkcji swojego pojazdu na podstawie VIN były niepoprawne.

 

Service.Citroen :) to jest Cytryna XP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.