Skocz do zawartości

Problem z parownikiem klimy w C4 grand picasso (UA) z 2011 roku po lifcie


czakpepe

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi parownik klimy nie chłodnica (chłodnica już wymieniona na NRF bo też padła) tylko parownik zamiennik Helli 8FV351 331-491 nie pasuje inne wyprowadzenia rurek  mam wersje sprowadzoną z Belgii co tam wkładali? gdzie można kupić? ręce opadają :facepalm:  VIN VFUA9HR8BJ544293, przeszperałem wszystko i mam tylko ten jeden typ a u mnie co innego... zbliża się wyjazd na wakacje a tu klops... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, mam wrazenie ze czeka Cie zakup calego modulu 6450wh, cena 3050 zl detal

 Załatwiam używke  koszt mniejszy ale wyczaiłem że w C4GP były dwa rodzaje chyba do 2007 i po 2007 (pewnie lift) i tu jest pies pogrzebany... bo ten po lifcie jest nie do dostania (Denso)... :ogien:  No chyba, że źle szukałem (mało tego jest...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Załatwiam używke  koszt mniejszy ale wyczaiłem że w C4GP były dwa rodzaje chyba do 2007 i po 2007 (pewnie lift) i tu jest pies pogrzebany... bo ten po lifcie jest nie do dostania (Denso)... :ogien:  No chyba, że źle szukałem (mało tego jest...).

 

Lift (nieformalny) był na przełomie 2009/2010 roku :) m.in. zmiana znaczka "exclusive" :)

Lift formalny - po wakacjach 2010, czyli auta modelowe 2011 :) inne loga, LEDy DRL i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lift (nieformalny) był na przełomie 2009/2010 roku :) m.in. zmiana znaczka "exclusive" :)

Lift formalny - po wakacjach 2010, czyli auta modelowe 2011 :) inne loga, LEDy DRL i takie tam.

 No ok to ja mam już ten modelowy 2011 i rocznik też marzec 2011... Powiedz mi czy faktycznie tam jakieś różnice były w tych parownikach czy nie? No i czy sam parownik nowy można gdzieś dorwać...? Bez wymiany całego modułu nawiewów  6450wh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 No ok to ja mam już ten modelowy 2011 i rocznik też marzec 2011... Powiedz mi czy faktycznie tam jakieś różnice były w tych parownikach czy nie? No i czy sam parownik nowy można gdzieś dorwać...? Bez wymiany całego modułu nawiewów  6450wh

 

masz, ja nie widzę ŻADNEJ różnicy :)

 

PS. Twój się urodził 2 luty 2011

post-189431-0-48947700-1470383824_thumb.jpg

post-189431-0-73339500-1470383825_thumb.jpg

Edytowane przez jedrocha
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz, ja nie widzę ŻADNEJ różnicy :)

 

PS. Twój się urodził 2 luty 2011

 

Kurde ale w inter cars mają pod tym modelem C4GP Helle 8FV351 331-491 zamiennik fabrycznej 6444.G5 a on nie pasuje są inne wyprowadzenia z parownika.... używka już jest ciekawe jak będzie chodziła...? W niedziele jadę pod Hajnówkę z dzieciakami i żoną do teściów na wakacje (jakieś 520 km)... Powiedz mi jeszcze bo świergoli mi nawiew z tyłu po stronie pasażera na słupku co tam trzeba zrobić wymienić aby przestał w końcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.