Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

osłona i uszczelniacz półosi seicento 1.1 mpi

Featured Replies

Napisano

Potrzebuję kupić osłony i uszczelniacze półosi do seja 1.1 MPI 2002 r.Mam problem bo na znanym portalu są proponowane zestawy do 900 i 1.1 po 2004r.Co kupić żeby było dobrze?Niektórzy piszą że trzeba się sugerować sposobem włączania biegu wstecznego w danym aucie, a inni żeby najpierw wymontować uszkodzona część.Jeszcze jedno pytanko,ile może kosztować robocizna za obie strony?

Napisano

Jeśli masz skrzynię bez podciąganego wstecznego czyli tą z mokrymi półosiami, czyli podobną do tej montowanej w 900setkach to potrzebujesz uszczelniacza od 900/1.1mpi(z mokrymi półosiami), wyglądającego tak:

 

a150a8e14ba5cebc0925418ecdc6ce41.jpg

 

Jeśli mimo wszystko nie jesteś pewny jakie półosie masz u siebie to wystarczy zerknąć pod samochód. Bo te osłony ewidentnie się różnią od siebie. W wersji z suchymi półosiami nie ma w gumie tego łożyska, guma przylega bezpośrednio do półosi, i guma nie siedzi od razu na obudowie skrzyni biegów tylko do skrzyni najpierw wchodzi kielich a na kielichu jest dopiero gumowa osłona.

Poza tym skoro masz do wymiany ten uszczelniacz to jeśli powodem jest to że cieknie przez niego olej to znaczy że masz mokre półosie, w suchych półosiach pod gumami jest smar a nie olej.

Edytowane przez barkor

Napisano
  • Autor

dzięki,autko już zrobione

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.