Skocz do zawartości

Uczciwy wydech do cc sportinga


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy dostanę jeszcze u kogoś uczciwy wydech z cc sportinga ?? Jak wiadomo w cc sportingu mamy większą średnicę wydechu. Teraz, gdy oglądam wszystkie zamienniki to ich średnica jest taka sama jak w 0.7 i 0.9. Kiedyś kupowałem wydech chyba z asmeta i średnica rury była dobra, ale przed samym tylnym tłumikiem zwężała się do mniejszej. Gdzie można dostać coś dobrego ?? Chce to założyć do 1.2 75KM, i ma być to ciche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są do kupienia wydechy z cc sportinga o średnicy zewnętrznej 40mm, ostatnio kupowałem, uprzednio upewniając się u sprzedawcy o tą średnicę. Rura faktycznie ma 40mm, i nie zauważyłem żeby zwężała się przed samym tłumikiem, tylko rura (końcówka) wychodząca z tłumika ma bardzo małą średnicę, ale nie wiem czy ma to znaczenie. Jak coś na PW mogę podać Ci namiary na aukcję z której brałem ten tłumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.