Skocz do zawartości

Zakup SC


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przy zakupie SC z 2000 roku na co mam zwrócić uwagę? Czy w tym roczniku zaczynają skrzypieć plastiki? Jak wygląda tłumienie nierówności podczas jazdy, czego się spodziewać?

bow.gif za wszelkie rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Przy zakupie SC z 2000 roku na co mam zwrócić uwagę? Czy w tym

> roczniku zaczynają skrzypieć plastiki? Jak wygląda tłumienie

> nierówności podczas jazdy, czego się spodziewać?

> za wszelkie rady

sprawdź zawieszenie ( nasze drogi) szczególnie amorki i silentblocki, sprawdź zbiornik paliwa, czy nie przecieka ( lubią przeciekać na zgrzewie) czy silnik nie bierze oleju, czy popychacze nie stukają, czy nie ściąga w czasie jazdy w którąś stronę, czy osłony przegubów są szczelne, czy uszczelki nie przeciekają...sprawdź układ wydechowy...czy nie był walony/a jak był to czy jest dobrze zrobiony...sprawdź czy działa wszystka elektryka( wraz z wentylatorem chłodnicy, wycieraczkami z przodu i tyłu...ja mam SC z 98 i plastiki stukają..a w zasadzie tylko kratka nawiewu powietrza ta od kierowcy stuka...ale tylko na mrozie..w lato jest cochutko..( mojego qmpla w vectrze z 97 chałasują głośniej plastiki..znaczy deska....

BTW jaki silnik ? 900, czy 1.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szybki czy sa z jednego roku;) warto rowniez sprawdzic rocznik felg i

> kola zapasowego;) opon;) itp

czy ja wiem...felgi mogły sięskrzywić na naszych doskonałych drogacy i kupić trzeba było nowe...a co do szybek to ja sam mam jedną( w drzwiach od strony pasażera) z 2000 roku( auto z końca 98) po prostu w aucie było radio...było sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.