Skocz do zawartości

Antena CB w Astrze F na stałe


max69

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma antenę CB zamontowaną na środku dachu na stałe ? Interesuje mnie, jaka jest trudność montażu, czy jest dosyć miejsca między blachą a podsufitką, czy nic nie wystaje i jak zdjąć lub odchylić podsufitkę, bo nie wiem jak ona jest zamocowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak zdjąć lub odchylić podsufitkę, bo nie wiem jak ona jest

> zamocowana.

Podfufitkę w przypadku HB i kombi wyciąga się przez tylną klapę po pdkręceniu rączek nad drzwiami, osłonek przed słońcem demontażu oświetlenia kabiny, częściowym zdjęciu uszczelek aby uwolnić krawędzie podsufitki. Demontaz nie jest skomplikowany,trzeba tylko uważać aby zbytnio nie zaginać podsufitki gdyż można zrobić załamanie które może byc później widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś ma antenę CB zamontowaną na środku dachu na stałe ?

> Interesuje mnie, jaka jest trudność montażu, czy jest dosyć

> miejsca między blachą a podsufitką, czy nic nie wystaje i jak

> zdjąć lub odchylić podsufitkę, bo nie wiem jak ona jest

> zamocowana.

Ja zamontowałem Lemma na stałe w miejsce anteny radia. Efekt jest taki, że nawet nie trzeba było stroić anteny, naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zamontowałem Lemma na stałe w miejsce anteny radia. Efekt jest

> taki, że nawet nie trzeba było stroić anteny, naprawdę polecam.

a gdzie masz antene od radia ??? bo ja nie wyobrazam sobie jazdy bez cicho grajacej muzyczki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.