Skocz do zawartości

BŁĄD PO300


CentoPassion

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj mi zaczęła migać kontrolka check engine po powrocie do domu podpiołem torque wyskoczył mi kod błędu P0300 dodam że wymieniłem cewki komplet ori przewody zapłonowe  oraz świece ngk irydowe i pompę  paliwa  auto na niskich biegach jest jakby zamulone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 12.05.2017 o 13:22, junioras7 napisał:

Witam wczoraj mi zaczęła migać kontrolka check engine po powrocie do domu podpiołem torque wyskoczył mi kod błędu P0300 dodam że wymieniłem cewki komplet ori przewody zapłonowe  oraz świece ngk irydowe i pompę  paliwa  auto na niskich biegach jest jakby zamulone 

 To wymień jeszcze wtryski, czujnik tlenu, komputer, potem zerknij do zaworów może trzeba też wymienić, a na końcu wymień kata, wiązkę kabli i na pewno kodu błędu już nie będzie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piohol napisał:

 To wymień jeszcze wtryski, czujnik tlenu, komputer, potem zerknij do zaworów może trzeba też wymienić, a na końcu wymień kata, wiązkę kabli i na pewno kodu błędu już nie będzie. :)

Dla twojej informacji to tylko raz się pojawił ten błąd i na dzień dzisiejszy już nie. Co było przyczyną nie mam pojęcia. W warsztatach! też nie wiedzieli  poza tym katalizator sondy, czujnik wału i wiązki też wymienię a co bo mi wolno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.