-
junioras7
-
junioras7
Jeszcze nie jest wszystko wystrojone. Ale porównując do poprzedniej to jest duża różnica
-
junioras7
-
junioras7
Narazie silnik na dotarciu więc jeżdżę spokojnie 😁
-
junioras7
-
junioras7
-
junioras7
Wzmacniacze w nowej zabudowie nareszcie ożyły. Narazie podpięte są tylko głośniki ( wzmacniacz 4 kanałowy) Zostało tylko wystroić drugi wzmacniacz ( 3 subwoofery) Poprowadzić nową instalację do bagażnika ( gniazdo zapalniczki) aby monitor uruchomić i czekać na wolny termin w celu obszycia zabudowy
-
junioras7
Dziękuję 😊
-
junioras7
-
junioras7
https://youtu.be/As9KAXpGpDw
-
junioras7
Robiona na zamówienie.
-
junioras7
-
junioras7
-
junioras7
-
junioras7
Zabudowa ukończona Termin do tapicera mam umówiony na sierpień. Jest to pierwszy wolny termin ( są też maskownice wzmacniaczy )