Skocz do zawartości

Depo czy Tyc


Harnas80

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie wymienić lampy na nowe. Czy jest jakaś różnica między tymi firmami jak w temacie? Ceny takie same. Któreś polecacie czy brać obojętnie które? Używek oryginalnych nie chce regenerować starych też nie chce a więcej niż 200 zł nie dam za lampy do auta wartego z trzy koła :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dobra zmobilizowałem się i na allegro zakupiłem depo po stówie za sztukę. Piękne nowe. Ze szwagrem w oparach alkoholu założyliśmy je i git. Dziś podjechałem sobie na sk w celu odpowiedniego ustawienia. I tu mnie gość zmartwił. Światła nie mają "odcięcia" czyli dają tylko słup światła bez tego zarysu kresek. Gostek mówi że to szajs i żeby je reklamować. No i kurcze nie wiem co robić. Pisać do handlarza jakaś reklamację? Czy tak z większością zamienników jest? Kurcze jakiś atest mają i pewne wymagania powinny spełniać. Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2017 o 13:59, robertharnas napisał:

 Czy tak z większością zamienników jest? Kurcze jakiś atest mają i pewne wymagania powinny spełniać. Co radzicie?

 

IMHO z zamiennikami tak będzie. Kiedyś do Punto 1 montowałem zamienne TYC i nie byłem zadowolony.

Jak kiedyś będę potrzebował zmienić reflektor czy tylny czy przedni - będę szukał używanego "oryginalnego".

 

Podpowiedź - z doświadczenia wiem [żona ma auto na H4], że dużą różnicę robią żarówki.

Spróbuj jeszcze te podmienić, może trochę opuścić reflektory i jeździć.

Ważne, że kierowca widzi różnicę...

 

I przypadkiem nie szukaj tanich tuningowych zamienników na soczewce. Będzie jeszcze gorzej niż na zwierciadle.

Tam jest przesłona, która zabiera ok. połowę wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.