Skocz do zawartości

Wciąż nie znalazlem tego czego szukam...


wlad

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany postami Cinka postanowilem popełnić podobny żal-wątek.Dzisiaj sprzedałem 4 motocykl w tym roku.Doszlo do tego że Gumtree zdefiniowalo mnie jako tradera i uniemożliwiło wystawianie za darmo:facepalm: .Ale po kolei:
1.Peugeot Tweet-fajny maly skuter kupiony w sumie na sprzedaż za male pieniądze.Bardzo zaskoczył mnie pozytywnie ale był po prostu za mały.
2.Kupilem więc Yamahę X City-genialny skuter,zaprzeczający prawom fizyki.Miał chyba jakiś uklad żyroskopowy bo  nie chcial się wywracać.Ale pojechalem z kumplem na poligon i... zapragnąłem enduro.
3.Kawasaki KLX125-ależ to byla porażka:ogien:.Chyba najgorszy motocykl w mojej karierze jeśli wziąć pod uwagę oczekiwania vs rzeczywistości.Po miesiącu z ulgą sprzedalem i zachcialo mi się powrotu do korzeni...
4.Varadero 125-miałem ten motocykl[jeszcze w wersji gażnikowej] jakieś 10 lat temu .Teraz moglo być tylko lepiej.Nie było...Nie wchodzi sie drugi raz do tej samej rzeki.Ze względu na mój nikły wzrost cięzar motocykla dawał mi się na bezdrożach  we znaki a każde nazwijmy to awaryjne hamowanie dawało przedsmak gleby.Z wielki żalem sprzedalem i szukam Derbi Terra.To chyba ostania moja szansa na "mój" motocykl.Jeśli on nie wypali to chyba wrócę do maxiskutera-tu jest przynajmniej jakiś wybór.
Takie to są problemy kategorii 125 ccm...:hmm:

Zapraszam przy okazji do dawania propozycji ewentualnych innych motocykli w kategorii 125 z jakimś sensownym prześwitem ale z niewysoko umiejscowionym siodlem:jem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję swoją Tricity 125ccm, 3000km przebiegu rejestracja 2015 rok :) (produkcja 2014).

Każdy się za tym ogląda, jeździ fajnie, mało pali, i co 3 koła to nie 2 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Olas1 napisał:

Sprzedaję swoją Tricity 125ccm, 3000km przebiegu rejestracja 2015 rok :) (produkcja 2014).

Każdy się za tym ogląda, jeździ fajnie, mało pali, i co 3 koła to nie 2 :)

 

Czyli wrażenia masz pozytywne?

Kiedyś myślalem o MP3 w wersji LT ale oczywiście jakoś zeszło :)

Ale do skutera może wrócę gdy nie znajdę motocykla dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej pozytywne. Dobrze się prowadzi, jest mega stabilny na dziurach, nic nie pali. Dynamika słaba, ale oceniam je porównując do motocykla. Po mies cie wystarczy spokojnie do uciekania przed puszkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, bielaPL napisał:

weź sobie zrób prawko na A

Niestety jestem beznadziejnym motocyklistą  więc zrobienie prawka skończyłoby się dla mnie tragicznie...

Mogę na kat. B jeżdzić przykładowo Piaggio MP3 z silnikiem 500ccm ale nigdy nawet nie próbowałem tego wcielić w życie.15KM to kompletnie wystarczająca na moj  poziom jazdy moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem beznadziejnym motocyklistą  więc zrobienie prawka skończyłoby się dla mnie tragicznie...
Mogę na kat. B jeżdzić przykładowo Piaggio MP3 z silnikiem 500ccm ale nigdy nawet nie próbowałem tego wcielić w życie.15KM to kompletnie wystarczająca na moj  poziom jazdy moc.
Prawko A i suzuki DR350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bielaPL napisał:
5 godzin temu, wlad napisał:
Niestety jestem beznadziejnym motocyklistą  więc zrobienie prawka skończyłoby się dla mnie tragicznie...
Mogę na kat. B jeżdzić przykładowo Piaggio MP3 z silnikiem 500ccm ale nigdy nawet nie próbowałem tego wcielić w życie.15KM to kompletnie wystarczająca na moj  poziom jazdy moc.

Prawko A i suzuki DR350

Nie mam na tyle silnej autodyscypliny aby po zrobieniu A nie przekroczyć granicy swoich możliwości-więc nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.