Skocz do zawartości

Czy wykladzina podlogowa SC pasuje do CC


dippaolo

Rekomendowane odpowiedzi

> nie wiem, ale mam takie pytanie, za ile i gdzie kupic ja

Mam taka palacz.gif i chcialbym ja wlozyc do mojego CC bo jest w bardzo dobrym stanie wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje frown.gif Tzn pasowac pasuje ale sa pewne ale... Po pierwsze jest troche krotsza z przodu i nie bedzie tak wysoko. Ale to w sumie pikus. Po drugie w miejscu gdzie masz reczny w cc jest specjalnie wyprofilowana i to ona zaslania dzwignie a w sc jest wielka dziura ktora zalania maly lub duzy w zaleznosci ktory rok tunel srodkowy. No i ostatnia niedogodnosc i chyba najwazniejsza. W cc masz zupelnie inaczej wyprofilowana wykladzine w miescu obok sprzegla gdzie w sc jest podnozek a w cc go po prostu nie ma. Jest w tej wykladzinie z sc naszyta taka plastikowa lata ktorej w cc po prrostu nie ma i zeby jakos to wygladalo trzeba sie troche nameczyc. A z pierdul to pod miejscem gdzie jest pedal sprzegla prawdopodobnie bedziesz mial okragly otwor sam nie wiem po co troche przy progach bedzie w dwoch miescach minimalnie za krotka no i troch trzeba ja naciagnac w miejscu mocowania. Ale pomimo tego jak masz bardzo zniszczona to mozesz zalozyc i nie bedzie to jakos strasznie wygladac. Aha i koniecznie miej ten maly tunel srodkowy pod deska bo bez niego to fatalnie wyglada. Ja u siebie zalozylem z sc i calkiem to wyglada znosnie. Jedyne co mnie strasznie wkurza to wielka dziura na reczny frown.gif Jakby co to wal smialo to cos wiecej Ci podpowiem. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pasuje Tzn pasowac pasuje ale sa pewne ale... Po pierwsze jest

> troche krotsza z przodu i nie bedzie tak wysoko. Ale to w sumie

> pikus. Po drugie w miejscu gdzie masz reczny w cc jest

> specjalnie wyprofilowana i to ona zaslania dzwignie a w sc jest

> wielka dziura ktora zalania maly lub duzy w zaleznosci ktory rok

> tunel srodkowy. No i ostatnia niedogodnosc i chyba

> najwazniejsza. W cc masz zupelnie inaczej wyprofilowana

> wykladzine w miescu obok sprzegla gdzie w sc jest podnozek a w

> cc go po prostu nie ma. Jest w tej wykladzinie z sc naszyta taka

> plastikowa lata ktorej w cc po prrostu nie ma i zeby jakos to

> wygladalo trzeba sie troche nameczyc. A z pierdul to pod

> miejscem gdzie jest pedal sprzegla prawdopodobnie bedziesz mial

> okragly otwor sam nie wiem po co troche przy progach bedzie w

> dwoch miescach minimalnie za krotka no i troch trzeba ja

> naciagnac w miejscu mocowania. Ale pomimo tego jak masz bardzo

> zniszczona to mozesz zalozyc i nie bedzie to jakos strasznie

> wygladac. Aha i koniecznie miej ten maly tunel srodkowy pod

> deska bo bez niego to fatalnie wyglada. Ja u siebie zalozylem z

> sc i calkiem to wyglada znosnie. Jedyne co mnie strasznie wkurza

> to wielka dziura na reczny Jakby co to wal smialo to cos wiecej

> Ci podpowiem. Pozdro

Hmmm, no to chyba nie jest tak najgorzej. Jak widac z mojego podpisu robilem swapa, kupilem SCS z rozbitym tylem (raczej brak tylu) i zeby sie nie bawic z elektryka (lutowanie itp.) przelozylem caly serodek od SC, deske, fotele, kolumne kierownicza ze wspomaganiem no i oczywiscie polke srodkowa. Tak wiec z dziura na reczny nie bedzie chyba problemu smile.gif. Podnozek kolosprzegla mysle ze sie zrobi palacz.gif. Moja wykladzina ma juz dziure kolo sprzegla frown.gif i ma kolor szary, a ta z SC jest czarniutka i wyglada jak nowa zeby.GIF . No to jak znajde czas w sobote to bede kombinowal smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.