Skocz do zawartości

Kamera cofania dobrej jakości


misiu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, założyłem jakiś czas temu kamerę cofania w ramce na rejestrację NVOX i fajnie wszystko działa z jednym małym "ale".

Od jakiegoś czasu odnosiłem wrażenie, że obraz jest coraz ciemniejszy i teraz już w zasadzie prawie nic nie widać, nie pomaga regulacja jasności na wyświetlaczu.

Chciałbym więc wymienić tę kamerkę, możecie polecić coś solidnego? Biorę pod uwagę np. takiego VIAKENa.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, wujekcybul napisał:

Za 69zl to nie oczekuj cudów. Lepiej zainwestować w dobre czujniki albo poszukaj czegoś na allie. 

 

No właśnie moja kamera kosztowała koło 150 zł (wprawdzie z ramką) i nie działa zbyt dobrze, a droższych na Alle nie byłem w stanie znaleźć. I jak widać cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Czujnik parkowania mam. Stąd moja prośba tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, skodan napisał:

 

No właśnie moja kamera kosztowała koło 150 zł (wprawdzie z ramką) i nie działa zbyt dobrze, a droższych na Alle nie byłem w stanie znaleźć. I jak widać cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Czujnik parkowania mam. Stąd moja prośba tutaj.

Kazda bedzie badziewiem jakie auto? Te stockowe czesto sa lepsze wiec ja bym szedl w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego tam można oczekiwać od takiej kamery, ja też mam jakąś z alli...  z diodami doświetlającymi i widać co ma być widać nawet w nocy jak będzie jakaś przeszkoda to zobaczę. Dodatkowa są fabryczne czujniki, więc w komplecie daje to radę :ok:

 

20180506_152648_HDR.jpg

20180507_160527_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wujekcybul napisał:

Kazda bedzie badziewiem jakie auto? Te stockowe czesto sa lepsze wiec ja bym szedl w tym kierunku.

 

Auto to Toyota Sienna, szukałem OEM bo wsadzali, ale to ciężki temat bo auto jest z USA.

 

54 minuty temu, tomy napisał:

Nie wiem czego tam można oczekiwać od takiej kamery, ja też mam jakąś z alli...  z diodami doświetlającymi i widać co ma być widać nawet w nocy jak będzie jakaś przeszkoda to zobaczę. Dodatkowa są fabryczne czujniki, więc w komplecie daje to radę :ok:

 

20180506_152648_HDR.jpg

20180507_160527_HDR.jpg

Na początku moją też dawała podobny obraz jak na Twoich zdjęciach, ale teraz jest już dużo ciemniejszy. Paradoksalnie w nocy widać w miarę OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, volf6 napisał:

A ustaliłeś czy to wina wyświetlacza czy samej kamerki?

 

Wg mnie z wyświetlaczem wszystko jest ok, nie zauważyłem żeby obraz był ciemniejszy przy innych jego funkcjach (stacja multimedialna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.