Skocz do zawartości

moje aso leci w.....


yakob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

moje aso u dukiewicza zaczyna doprowadzac mnie do szewskiej pasji......

dwa tygodnie temu bylem na przegladzie (20kkm) tydzien wczesniej bylem u nich zapisac sie i odrazu powiedzialem ze nie dziala wewnetrzna klamka drzwi nie odbija itp ze jest problem z antena bo szumi mi radio i klapka od bebenka w klapie sie nie zamyka.... dzwonia o 15 16 jakos tak mowia ze samochod gotowy jest, pojechalem odbieram a mily pan z serwisu do mnie ze drzwi nie zrobione, klapa nie zrobiona i radio tez nie zrobione ( radio zabralem do serwisu clariona na sprawdzenie antenty i odtwarzacza cd ) tlumaczyli mi sie tak: na drzwi i klape nie starczylo im czasu a zeby radio zrobic zeby nie szumialo to potrzebne jest radio w ktorym szumi..... ok trudno zdaza sie

zapisalem sie na za tydzien czyli wczorajszy poniedzialek

samochodem nie jezdzilem tydzien ale w sobote sie zorientowalem ze alarm nie dziela tzn syrena pojechalem ale w sobote nie bylo z kim gadac....

samochod wstawilem o 9 odbieram o 14 bagaznik zrobiony drzwi nie zrobione bo nie maja jakiejs czesci radio tez nie zrobione i syrena tak samo nie zrobiona

pan od elektryki powiedzial mi ze syrenka nie przetrwala zimy bo cos tam albo kabelki zardzewialy itp - jakies takie nie madre gadanie

mily pan z serwisu powiedzial mi ze zadzwonia jak beda czesci do zamka i odrazu zrobia mi radio i alarm.....

a dla smiechu w ASO nie moga sie zdecydowac czy moja antena ma wzmacniacz, jeden elektryk popatrzyl na kable w kostce i mowi ze nie ma wzmacniacza anteny a drugi zajrzal po podsufitk i mowi ze jest, pracownicy serwisu tez mowia roznie

zeby antene zrobic wystarczy omomierzem zmierzyc opory itp lub jakie kolwiek inne radio podlaczyc bo wtyczka jest uniwersalna......

a po 3 jak 3 tyg temu sie zapisywalem to odrazu mogi sciagnac czesci do zamka bo bedzie naprawiany a tak to na przyzlosc by zostalo im <lol>

ehhh...... cale szczescie ze potrafie zachowac stoicki spokoj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie male pytanie...

skoro twoje dotychczasowe ASO zagralo w preta z toba to dlaczego nie wybierasz sie do ASO NUMERO UNO do Radzymina?

Mialem kontakt z ASO na jubilerskiej i mysle ze gdybym szczerze napisal co mysle o obsludze posprzedaznej klienta to moj post zostalby usuniety za wielokrotne uzycie niecenzuralnych slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.