Skocz do zawartości

Elektrycznie regulowane fotele (wysokość)


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej asterce nie ma takiego bajeru czy w lepszych modelach jest coś takiego (widziałem takowe rozwiązanie w Fordzie Mondeo). Zastanawiam się nad zrobieniem czegoś takiego (powód autkiem pomykam ja na zamianę moją serce.gif która jest niższa ode mnie no i jak jedzie ona to fotel do góry potem siadam ja i do dołu NO I TRZEBA SIE TĄ KORBKĄ NAMACHAĆ). Czy można coś takiego zdobyć - ile $$ lub czy zrobienie tego z np: "wiertarko wkrętarki akumulatorowej 12 V jest wykonalne". Nadmienię ze posiadam takowa maszynkę na zbyciu - uszkodzona, ale silnik ok.gif. Co wy na to hmm.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=107215182

A co ma ten link do tematu tego postu???? Kolega pytał o el. regulację foteli a nie podgrzewanie. Że niby jak nie ma el regulacji to niech lepiej kupi podgrzewane ? W końcu też będzie miał doprowadzony prąd do fotela a w jakim celu to już nie ważne...? Ehhhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.