Skocz do zawartości

Ramka do radia


Cayman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.Posiadam w Sienie 1,6 16V oryginalne fiatowskie radio, ktore zaczęło sie sypać.Chcialbym wstawić inne radio ale problemem jest wymyslny kształt ramki.Moze ktos wie, gdzie można kupić ramke z prostokątną kieszenią i miejscem na zegarek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym popróbował wmontować radio w oryginalną ramkę. Ja walczyłem ze zwykłą ramką, żeby mi radio z panelem nie wystawało (przypadłość chyba wszystkich aut, jak wmontujemy inne radio niż oryginał, to brzydko wystaje- szczególnie te z panelem, nie tworzac zgrabnej całości). Oczywiście nie wszystkim to przeszkadza, ale mnie to osobiście mocno denerwuje !

Moim zdaniem jest duża szansa na wmontowanie w tą ramkę nowego radia w taki sposób, że będzie sprawiało wrażenie jakby było fabryczne.

Jeśli chodzi o zakup nowej maskownicy, może spytaj tutaj:

Link

Jeśli chodzi o twoją ramkę, to byłbym zainteresowany, jeśli nie chcesz sie bawić w przeróbki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zegarek jest oczywiscie identyczny jak w uno i cinquecento.

> Ostatnio kupiłem taki na szrocie za 20zł, więc nie warto dawać więcej

> (na allegro nawet 60zł)

ale ja mam taki zegarek mam wersje HL tylko ten plastik mi sie zepsul i chce dokupic i nie moge znalezc bo mi daja taki na orginalne fiatowskie radio wiec sie pytam czy ten od sieny EL ma kwadratowa ramke i czy wsadze tam ten zegarek co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale ja mam taki zegarek mam wersje HL tylko ten plastik mi sie zepsul

> i chce dokupic i nie moge znalezc bo mi daja taki na orginalne

> fiatowskie radio wiec sie pytam czy ten od sieny EL ma

> kwadratowa ramke i czy wsadze tam ten zegarek co mam

Tak zegarki sa identyczne w wersjach EL i HL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.